چاپ کارت پی وی سی pvc پرسنلی در ارومیه

چاپ کارت پی وی سی در ارومیه

کارت های پس وی سی کارت هایی هستند که از جنس پلی وینیل کلرید می باشند که نوعی پلاستیک از محصولات پتروشیمی است. این کارت ها به منظور چاپ حرفه ای گرافیکی گزینه بسیار مطلوبی به شمار خواهند آمد. این مدل از کارت ها را می توان با استفاده از چاپگرهای حرفه ای و مخصوص سفارشی سازی نمود و به عناوین مختلفی از آن ها بهره مند گردید.

از جمله کارت های پی وی سی موجود می توان به کارت کارت پرسنلی، کارت شناسایی، کارت هدیه، کارت مشتریان ویژه، کارت تخفیف، کارت هوشمند و کارت هایی از این قبیل را اشاره نمود. از انواع کارت های پی وی سی موجود نیز شامل کارت پی وی سی خام، کارت پی وی سی مایفر خام، کارت پی وی سی مغناطیسی خام و کارت پی وی سی هوشمند می باشد.

.

 

انواع چاپ کارت پی وی سی

به منظور چاپ بر روی کارت پی وی سی می توان روش های چاپی مختلفی بهره مند شد که هریک از عملکرد خاص و منحصر به فردی برخوردار هستند. از جمله انواع چاپ هایی که بر روی کارت های پی وی سی انجام می شود، شامل چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ حرارتی، چاپ با لمینت، چاپ براق و چاپ مات می باشد.

زمانی از چاپ افست به منظور چاپ کارت های پی وی سی بهره گرفته می شود که نیاز به چاپ در تعداد زیادی باشد. این روش چاپی مناسب برای شرکت هایی است که دارای پرسنل زیادی هستند. استفاده از چاپ افست و چاپ دیجیتال برای چاپ کارت های پی وی سی سبب می گردد که عمل چاپ باکیفیت بسیار بالایی انجام شود. قیمت کارت های پی وی سی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و از همین جهت پاسخگوی تمام نیازها بوده است. این مدل از کارت از کیفیت و دوام بالایی نیز برخوردار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *