چاپ پیکسل در ارومیه

چاپ پیکسل در ارومیه

چاپ پیسکل یکی از بهترین و ارزان ترین روش های تبلیغاتی به شمار می آید که در سال های اخیر توجه افراد بی شماری را به خود جذب نموده است. با استفاده از پیکسل می توان موجب انتقال پیامی گردید که حتی جنبه تبیغاتی ندارد. پیکسل در انواع مختلفی موجود می باشد که شرکت ها و افراد می توانند با توجه به نیاز خود به منظور تهیه آن اقدام نمایند .

سفارش چاپ پیکسل

044-32-25-97-63

از جمله مدل های این محصول می توان به پیکسل های سنجاقی، پیکسل آهنربایی و پیکسل جاکلیدی اشاره نمود. تنوع در انواع پیکسل ها سبب شده تا این محصول با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای به بازار عرضه شود. چاپ بر روی انواع پیکسل با در طرح دلخواه و در رنگ های مختلفی امکان پذیر می باشد و به سبب همین امر به نحو مطلوبی پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان می باشد. یک پیکسل از اجزا مختلفی برخوردار می باشد که از جمله آن ها می توان صفحه رویه، طرح چاپ شده، سلفون شفاف و قسمت پشتی پیکسل اشاره نمود. برای طراحی لوگو روی پیکسل می توانید از طراحی لوگو در ارومیه سایت ما استفاده نمایید.

نحوه انجام چاپ پیکسل

چاپ پیکسل یکی از جذاب ترین روش های چاپی می باشد و به این گونه انجام می شود که مشتری تصاویر و توضیحات مورد نظر خود را به طراح ارائه می نمایند. پس انجام طراحی و تایید آن از سمت مشتری تصاویر در قالبی قرار داده می شوند. قالب شاره شده از سه دایره مختلف تشکیل شده است که هریک از دایره ها دارای قطرهای متفاوتی هستند. سپس تصویر را با توجه به اندازه مورد نیاز مشتری در دایره مناسبی قرار می دهند که بهترین و مناسب ترین دایره، دایره وسطی خواهد بود. تعداد پیکسل ها با توجه به نیاز مشتری متفاوت خواهد بود. نکته ای که از اهمیت برخوردار می باشد، آن است که چاپ پیکسل بایستی با دقت بسیار بالایی انجام پذیرد تا مورد رضایتمندی مشتری ها شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *