ساخت مهر ژلاتینی در ارومیه

ساخت مهر ژلاتینی ارومیه

مهر ژلاتینی یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین مدل از مهرهای موجود می باشد که با قیمت بسیار مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است. مهر ژلاتینی از ماده ای ژله که به صورت صفحه هایی به قطر 3 میلی متر می باشد و دارای ابعاد مختلفی است، ساخته می شود. مهر ژلاتینی به واسطه قیمت مقرون به صرفه و همچنین ماندگاری بالایی که داراست، در میان سایر مدل مهرها با استقبال بالاتری همراه می باشد .

سفارش مهر ژلاتینی

044-32-25-97-63

این مدل از مهر را می توان در سایزها و مدل های مختلفی سفارش داد و از آن بهره مند گردید. یکی از نکات قابل توجه در رابطه با این محصول آن است که به منظور ساخت و طراحی آن به بازه زمانی کوتاهی نیاز خواهد بود. ساخت مهر ژلاتینی توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام می شود و از همین جهت می توان با اطمینان خاطر آن را مورد استفاده قرار داد.

 

 

انواع مهر ژلاتینی

مهر ژلاتینی در انواع مختلفی موجود می باشد که با توجه به نیاز می توان به منظور خرید مناسب ترین مدل اقدام کرد. از جمله مدل های این محصول می توان به مهر ژلاتینی فوری و مهر ژلاتینی معمولی یا غیر فوری اشاره نمود. مهر ژلاتینی ابا استفاده از ژلاتین بسیار مرغوب تولید می شود و به منظور تولید آن به کمتر از نیم ساعت زمان نیاز خواهد بود. نکته ای که دارای اهمیت می باشد، آن است که هزینه خرید این مدل از مهر دو برابر مهر معمولی می باشد.

مهر ژلاتینی غیر فوری نیز به منظور ساخت به 24 ساعت زمان نیاز خواهد داشت. این دو مدل از مهر هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و همچنین ظاهر با یکدیگر ندارد و تنها تفاوت آن ها در زمان مورد نیاز برای ساخت می باشد. به سبب هزینه زیادی که بایستی برای نوع فوری این مدل از مهر پرداخت کرد، بسیاری از مدل غیر فوری استفاده می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *