ساک دستی – چاپ ساک دستی پارچه ایی کاغذی در ارومیه

چاپ ساک دستی پارچه ایی کاغذی در ارومیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب : ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی یکی از محصولاتی است که در انواع مدل ها و سایزهای مختلف تولید شده است تا پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان باشد. تهیه این ساک های پارچه ای برای تبلیغات این امکان را فراهم می آورد تا مشتریان برای بازه زمانی طولانی بتوانند از آن استفاده نمایند .

چاپ انصار ارومیه تولید و چاپ بر روی کلیه سطوح را انحام میدهد که در این پست از وب سایت به معرفی ساک دستی تبلیغاتی می پردازیم و نحوه چاپ روی ساکت دستی را بیان میکنیم .

بهره گیری از این ساک ها سبب می گردد تا بتوان کالا را به آسانی جا به جا کرد و از آن بهره مند گردید. چاپ ساک دستی پارچه ای با فونت های مختلفی امکان پذیر می باشد و انتخاب نوع آن به سلیقه مشتری بستگی دارد. بر روی ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی اطلاعات مختلفی درج می شود که از جمله آن ها می توان به اطلاعات تماس، لوگو و همچنین کالا و خدمات ارائه شده توسط شرکت را نام برد.

سفارش ساکت دستی تبلیغاتی

63 97  25  32 – 044

چاپ ساک دستی

چاپ بر روی ساک دستی پارچه ای چگونه انجام می شود

به منظور چاپ بر روی ساک دستی پارچه ای از چاپ سیلک بهره گرفته شده است. استفاده از چاپ سیلک این امکان را فرهم می آورد تا بتوان هر طرح و نوشته ایی که مورد نظر است، به نحو مطلوبی چاپ نمود. این چاپ از هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است و به واسطه همین امر با بهره گیری از آن می توان در بسیاری از هزینه های مختلف به میزان قابل توجهی صرفه جویی به عمل آورد .

چاپ ساک دستی ارومیه

چاپ بر روی ساک دستی به صورت یک رو و دورو امکان پذیر خواهد بود و شرکت و سازمان ها با توجه به نیاز می توانند نوع مناسبی را انتخاب نمایند. به ساک های دستی پارچه ای تبلیغاتی، ساک های سوزنی نیز گفته می شود زیرا پارچه مورد استفاده برای تولید این ساک ها به صورت سوزنی می باشد. می توان اشاره نمود که ساک سوزنی تبلیغاتی در دو گراماژ ۶۰ و ۹۰ گرم در بازار موجود است .

ساک دستی کاغذی یکی دیگر از راه های تبلیغاتی به شمار می آید که توسط چاپ انصار باکیفیت بسیار بالایی انجام می پذیرد. ساک دستی کاغذی یکی از محصولاتی است که از تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ برخوردار می باشند. به واسطه تنوعی که این محصول داراست، تمامی مصرف کنندگان می توانند با توجه به نیاز و سلیقه خود برای خرید این محصول اقدام نمایند. این ساک معمولا برای خرید، بسته بندی و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از شرکت ها و موسسات بزرگ به منظور تبلیغات از ساک های دستی کاغذی استفاده می نمایند. هرچند هزینه طراحی و چاپ این ساک ها بسیار بالاست ولی می توان با بهره گیری از آن ها مخاطبین بی شماری را جذب نمود. چاپ ساک دستی کاغذی با روکش سلفون براق یا مات انجام می پذیرد و هریک از این دو مدل از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشند.

چاپ ساک دستی در ارومیه

مراحل تولید ساک دستی کاغذی

به منظور تولید ساک دستی کاغذی مراحل مختلفی صورت می پذیرد که از جمله آن ها می توان به سفارش ساک های دستی کاغذی اشاره نمود. در مرحله اول بایستی با مراجعه به یکی از چاپخانه ها اقدام به سفارش ساک دستی نمود. سپس در مرحله دوم طراحی مورد نیاز مشتری بر روی ساک های دستی انجام می پذیرد. در مرحله سوم اجرای چاپ بر روی ساک دستی انجام خواهد گرفت که در این مرحله ابتدا نیاز به تهیه کاغذ متناسب با سفارش مشتری خواهد بود. پس از انتخاب کاغذ مورد نیاز با چاپ افست، اقدام به چاپ طرح مورد نظر بر روی ساک های دستی خواهد شد. پس از چاپ بر روی آن سلفون قرار خواهد گرفت تا موجب افزایش استحکام و مقاومت ساک گردد. ساک های دستی کاغذی از تنوع بسیار بالایی در سایز برخوردار هستند و به همین جهت می توان با توجه به نیاز برای تهیه آن ها اقدام کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *