طراحی و چاپ جعبه مقوایی بسته بندی در ارومیه

چاپ جعبه مقوایی ارومیه

چاپ انصار ارومیه با شما همراه هست این بار با چاپ جعبه مقوایی بسته بندی در ارومیه ، امروزه بسیاری از شرکت ها و افراد به منظور حمل و نقل آسان تر کالاها از بسته بندی جعبه های مقوایی استفاده می کنند . بسته بندی جعبه های مقوایی وکارتن برای فروشگاه های اینترنتی نیز از اهمیت برخوردار هستند زیرا این فروشگاه ها برای ارسال کالاهای خود به آن بسیار نیازمند هستند . طراحی این بسته بندی ها و کارتن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا موجب جذب مشتری و افزایش ارتباط بصری با وی خواهد گردید .

 

 

 

 

 

چاپ جعبه مقوایی ارومیه

نکته ای که وجود دارد ، آن است که طراحی بسته بندی جعبه های مقوایی ، نشان دهنده هویت شرکت ها می باشد و به همین جهت باید به آن بسیار توجه شو د. در طراحی این جعبه ها بایستی معیارهای بین المللی نیز را در نظر گرفت. به منظور طراحی هرچه مطلوب تر جعبه های مقوایی بایستی از طراحان با تجربه بهره گرفته شود زیرا طراحی این جعبه ها تاثیر مستقیمی بر روی فروش خواهند داشت . چاب بر روی جعبه های مقوایی به منظور زیباتر کردن آن نقش بسزایی را بر عهده خواهد داشت . از انواع چاپ می توان برای جعبه های مقوایی بهره مند شد که هریک از قیمت متفاوتی برخوردار هستند .

جعبه مقوایی بسته بندی

چاپ جعبه پیتزا

جعبه های مقوایی در طرح ، رنگ و مدل های مختلفی با توجه به نیاز مشتریان تولید می شوند. تعیین کیفیت این نوع از بسته بندی مطابق با استاندارد هایی صورت می پذیرد که از جمله آن ها می توان به محکم بودن مقوا، مقاومت در برابر ضربه و جرم پایه مقوا اشاره نمود.

با توجه به نوع کاربرد از مقواهای متفاوتی بهره گرفته می شود که شامل مقوا پشت سفید، گلاسه، مقوا پشت طوسی و ایندربرد می باشد. جعبه ای که ساخته می شود، باید علاوه بر استحکام دارای وزن سبکی نیز باشد، تا جا به جایی آن به سهولت انجام پذیرد. همچنین این جعبه بایستی با محیط زیست نیز سازگار باشد. این جعبه ها باید به بهترین حالت ممکن توانایی محافظت از کالاهای مختلف را داشته باشند .

طراحی و چاپ انواع بسته بندی از جعبه پیتزا تا جعبه های فروشگاه های اینترنتی و … هر آن چه که شما دوس دارید تبلیغات شما بروی آن به نمایش درآید با چاپ انصار تماس بگیرید .

سفارش طراحی و چاپ این بسته بندی جعبه مقوایی در ارومیه را به چاپ انصار بسپارید .

چاپ جعبه شیرینی

چاپ انصار بزرگترین مرکز طراحی و چاپ ارومیه با سابقه طولانی در خدمت شما مشریان وبالخص شیرینی سرای های عزیز می باشد ؛ چاپ جعبه شیرینی به سفارش شما . علاوه بر جعبه شیرنی ، جعبه پیتزا نیز پذیرفته میشود . با ما در ارتباط باشید .

چاپ جعبه شیرینی

 

1 دیدگاه برای “طراحی و چاپ جعبه مقوایی بسته بندی در ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *