چاپ انواع قبض در ارومیه

چاپ قبض سیاه سفید در ابعاد مختلفی در ارومیه توسط چاپ انصار با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی امکان پذیر شده است. چاپ قبض سیاه سفید برای بسیاری از امکان از جمله فروشگاه ها، سازمان ها و شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. قبض های سیاه سفید در دو مدل مختلف موجود هستند که از جمله آن ها می توان به کاغذ کاربن لس و کاغذ تحریر اشاره نمود.

استفاده از کاغذ کاربن لس سبب می گردد تا یک نمونه از قبض به صورت خودکار کپی شود. به سبب کاربری بالا و آسانی که کاغذ کاربن لس از آن برخوردار می باشد، بسیاری از افراد متقاضی استفاده از آن می باشند. در صورتی که از کاغذ تحریر برای چاپ قبض سیاه  و سفید در ارومیه بهره گرفته شود، از کاغذ معمولی یا گلاسه می توان استفاده کرد.

سفارش چاپ قبض در ارومیه

044-32-25-97-63

چاپ قبض رسید در ارومیه

نکاتی در رابطه چاپ قبض سیاه سفید

چاپ قبض سیاه سفید در ارومیه به صورت تک نسخه، دو نسخه و سه نسخه امکان پذیر می باشد و شرکت ها و فروشگاه ها می توانند با توجه به نیاز و کاربری خود برای تهیه این قبض اقدام نماند. قبض های سیاه و سفید معمولا در دسته های 50 شماره ای چاپ می شوند. این قبض ها را می توان در تیراژ های مختلفی سفارش داد و از آن بهره مند گردید. هزینه چاپ قبض سیاه سفید بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و از همین جهت به نحو مطلوبی پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان می باشد.

یکی از نکات قابل توجه آن است که به منظور سهولت در کار می توان چاپ قبض را به صورت رنگی نیز انجام داد. با چاپ رنگی این امکان فراهم آورده می شود که در صورت نیاز به سه نسخه از یک قبض هریک به رنگی طراحی شوند تا مشکلی ایجاد نشود. این مدل از قبض نیز از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *