چاپ فلزات در ارومیه

چاپ فلزات در ارومیه

چاپ فلزات در ارومیه از جمله اقداماتی است که در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفته است و انجام آن با تعرفه مناسبی در چاپ انصار ارومیه فراهم می باشد. چاپ فلزات با طرح ها و رنگ های مختلفی امکان پذیر می باشد و از همین جهت تمام افراد می توانند با توجه به نیاز خود برای تهیه این محصول اقدام نمایند. چاپ بر روی فلزات بایستی با دستگاه های پیشرفته و به روزی انجام پذیرد تا از دوام و ماندگاری مطلوبی برخوردار باشد.

همچنین باید اشاره نمود که چاپ بر روی فلزات در ارومیه در اندازه های متفاوتی نیز امکان پذیر خواهد بود و از همین جهت تمام افراد می توانند این محصول را مطابق با نیاز خود سفارش دهند. چاپ بر روی فلزات بر روی فلزهای مختلفی انجام می پذیرد که از جمله آن ها می توان به برنج، آلومینیوم و استیل اشاره نمود که تفاوت این فلزها در استحکام و همچنین وزن آن ها می باشد.

سفارش چاپ فلزات

044-32-25-97-63

چاپ فلزات در ارومیه

موارد استفاده از چاپ فلزات

بسیاری از صنایع برزگ، تولیدکنندگان و سازندگان به چاپ فلزات نیازمند هستند. با استفاده از این چاپ می توانند تمامی اطلاعات مربوط به تجهیزات و حتی نام برند خود را به آسانی بر روی کالای خود ثبت نمایند. استفاده از فلزات به منظور اطلاع رسانی سبب می گردد تا در بازه زمانی طولانی بتوان بدون هیچ مشکلی از آن بهره مند گردید. چاپ بر روی فلزات بسیار ساده و منحصر به فرد می باشد و به همین جهت نصب آن بر روی تجهیزات موجب تغییر در ظاهر آن نمی شود. می توان اشاره نمود که این روش چاپی بایستی با دقت بسیار بالایی انجام شود تا محصول طراحی شده از ظاهر مناسبی برخوردار باشد. چاپ فلزات بایستی حتما توسط افرادی صورت پذیرد که دارای مهارت و تجربه بالایی هستند. عمل چاپ بر روی فلزات توسط بسیاری از چاپخانه ها در بازه زمانی کوتاهی امکان پذیر خواهد بود. برای سفارش چاپ فلزات در ارومیه حتما تماس بگیرید . با تشکر

چاپ روی فلزات نیز یکی از اقداماتی است که توسط چاپ انصار در ارومیه باکیفیت بسیار بالایی ارائه شده است. چاپ روی فلزات طی مراحل متعددی انجام می پذیرد که انجام هریک از مراحل دارای اهمیت می باشد. مراحل چاپ بر روی ورقه های تین پلیت شامل لاک زنی، چاپ و پخت در کوره می باشد. در بسیاری از مواقع به منظور آن که بتوان به چاپی شفاف تر و باکیفیت تر دسترسی یافت، با لاک زنی سفید بر روی سطح ورق فلزی می توان موجب براق تر شدن آن گردید.

به منظور چاپ روی فلزات از چاپ افست بهره گرفته می شود. یکی از مهم ترین مزیت های چاپ افست فلزات به نسبت کاغذ آن است که در برخی از موارد می توان به علت براق بودن ورق فلزی بعضی از قسمت های چاپ را با حذف زمینه سفید به صورت زیرنما طراحی نمود که موجب شیک تر شدن آن می گردد.

مراحل انجام چاپ روی فلزات

ورقه های فلزی که عملیات چاپ روی آن ها انجام می شود، قبل از عمل چاپ به صورت کامل چربی گیری و جرقه گیری می شوند تا امکان چاپ بر روی آن ها فراهم شود. به منظور تهیه ورق فلزی بایستی ورقی را انتخاب کرد که از ضخامت یکسانی برخوردار باشد تا عمل چاپ به نحو مطلوبی روی آن انجام پذیرد. ماشین های فعلی به صورت عمده دو رنگ هستند و در صورتی که کاری چهار رنگ باشد، در ابتدا دو رنگ اولیه چاپ شده و قبل از 2 رنگ بعدی درون کوره قرار می گیرد تا کاملا پخته شود. پس اینکه این دو رنگ ثابت شدند، دو رنگ بعدی بر روی فلز قرار خواهند گرفت. بایستی اشاره نمود که عمل چاپ روی فلزات بایستی توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام پذیرد تا بتوان به نتیجه مطلوب دسترسی یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *