چاپ روی بادکنک تبلیغاتی در ارومیه

چاپ روی بادکنک در ارومیه

چاپ بادکنک تبلیغاتی در ارومیه با مرکز چاپ انصار ، طراحی و چاپ بادکنک از جمله روش های تبلیغاتی محسوب می شود که با هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای انجام می پذیرد. چاپ بادکنک با استفاده از روش چاپ مستقیم انجام می شود. با استفاده از این رو مرکب به صورت مستقیم بر روی بادکنک قرار می گیرد و این امکان را فراهم می آورد تا بتوان هر طرح و متنی که مورد نیاز است را بر روی بادکنک چاپ نمود.

چاپ بادکنک در تیراژهای پایین نیز امکان پذیر می باشد. به منظور چاپ بادکنک تبلیغاتی از بهترین و باکیفیت ترین مواد بهره گرفته شده است و به سبب همین امر عمل چاپ با ماندگاری بالایی انجام می شود. به منظور چاپ بادکنک از دستگاه های پیشرفته و به روزی بهره گرفته شده است که با بهره گیری از آن ها می توان در بازه زمانی کوتاه بر روی تعداد بی شماری بادکنک عمل چاپ را به انجام رسانید.

سفارش بادکنک تبلیغاتی

044-32-25-97-63

 

 

 

 

نکاتی برای چاپ بادکنک

به منظور چاپ بادکنک بایستی به نکات خاص و ویژه ای توجه شود تا از این طریق بتوان به نتایج مطلوبی دست یافت. از جمله این نکات می توان به:

  1. متن ساده و طرح ساده

به منظور چاپ بادکنک بایستی از یک متن ساده و خوانا بهره گرفته شود. همچنین طرح گرافیکی قرار گرفته بر روی بادکنک بایستی بسیار ساده باشد تا به بهترین حالت دیده شود. همچنین در صورتی که قصد چاپ لوگو بر روی بادکنک را دارید باید آن را اندازه مناسبی چاپ نمود.

  1. رنگ بادکنک

انتخاب رنگ بادکنک نیز از جمله فاکتورهای مهم به منظور بهتر دیده شدن طرح و نوشته قرار گرفته بر روی بادکنک می باشد. به سبب اهمیتی که رنگ بادکنک از آن برخوردار است باید در انتخاب رنگ آن بسیار دقت نمود. بایستی رنگ هایی انتخاب شود که جذابیت و کشش خوبی برای مخاطبین به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *