چاپ روی پارچه و لباس در ارومیه

چاپ پارچه لباس در ارومیه

چاپ بر روی پارچه و لباس از محبوبیت قابل ملاحظه ای برخوردار می باشد زیرا از این طریق می توان از پارچه و لباس های متنوعی بهره مند شد. هنگامی که قصد چاپ پارچه و لباس را داریم بایستی به دو نکته توجه شود، اول روشن بودن رنگ پارچه و لباس و دوم برخورداری پارچه از درصد بالایی از پلی استر. در صورتی که هریک از شروط برقرار نباشد، امکان چاپ برقرار نخواهد بود. قبل اقدام به عمل چاپ بایستی به این دو نکته توجه ویژه ای شود تا بتوان به نتیجه دلخواه دست یافت.

جنس پارچه مورد نیاز برای چاپ پارچه و لباس

تار و پود و نخ مورد استفاده برای پارچه تاثیر مستقیمی بر روی چاپ خواهد داشت. در صورتی که پارچه از میزان قابل توجهی پلی استر در ساختار خود برخوردار باشد، چاپ باکیفیت بسیار بالایی انجام خواهد شد. به سبب آنکه عمل چاپ پارچه و لباس در دمای بالایی انجام می پذیرد بایستی پارچه ای را انتخاب کرد که از استحکام بالایی برخوردار باشد. عمل چاپ پارچه و لباس بدین گونه می باشد که رنگ از روی کاغذ مخصوص بخار می شود و بر روی پارچه قرار می گیرد. هرچه درصد پلی استر موجود در پارچه بیشتر باشد، در نتیجه چاپ از ماندگاری بالاتری برخوردار خواهد بود.

انواع پارچه ها با قابلیت چاپ

پارچه های متنوعی را می توان به منظور چاپ پارچه و لباس مورد استفاده قرار داد. از جمله این پارچه ها می توان به ساتن، فلامنت، ریون، شانتون، حریر، ونیزی، قواصی، اسپان و پارچه های موجود در خانواده ویسکوز را نام برد. این پارچه امکان چاپ را به بهترین حالت ممکن فراهم خواهند آورد و از همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته اند. با تهیه این پارچه ها می توان از چاپ بسیار باکیفیتی برخوردار شد و هر طرحی که مورد نظر بود را بر روی لباس و پارچه قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *