موشن گرافیک – طراحی و سفارش موشن گرافیک در ارومیه

موشن گرافیک در ارومیه

موشن گرافیک گونه ای از فیلم سازی می باشد که به منظور تولید از آن گرافیک های متحرک بهره گرفته می شود. موشن گرافیک تلفیقی از هنر فیلم سازی و گرافیک با یکدیگر می باشد. با استفاده از این روش می توان تبلیغات موثر و مطلوبی را داشت و از مزیت های آن بهره مند گردید. موشن گرافیکی هنر ادغام تصاویر و به حرکت در آوردن آن ها می باشد. در ساخت تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن های دو بعدی و برنامه های آموزشی از این روش بهره گرفته می شود. چاپ انصار ارومیه با کادری مجرب و افراد متخصص در زمینه موشن گرافیک آماده ی ارائه خدمات و ساخت و طراحی موشن گرافیک برای همه ی افراد از اقسا نقاط کشور می باشد . شرکت انصار پرینت واقع در ارومیه می باشد و کار موشن گرافیک توسط متخصصین تحصیل کرده دانشگاه های معتبر کشور می باشد . جهت سفارش موشن گرافیک و یا اطلاع از تعرفه ساخت موشن گرافیک با کارشناسان انصار پرینت تماس بگیرید . با تشکر

موشن گرافیک

از جمله مزیت های که موشن گرافیک از آن برخوردار می باشد، آن است که نیازی به دوربین، نور و همچنین فیلم برداری نخواهد داشت. به واسطه هزینه بسیار مناسبی که موشن گرافیک از آن برخوردار می باشد، روز به روز بر مجبوبیت آن افزوده شده است. به منظور انجام هرچه بهتر موشن گرافیک در ارومیه در ابتدا باید سناریو مناسبی نوشته شود که مطابق با محصول با خدمات است. پس از نوشتن سناریو بایستی تمامی اقدمات با دقت و توجه خاصی انجام پذیرد تا بتوان به موشن گرافی تاثیرگذاری دست یافت.

 

 

 

تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن

انیمیشن اغلب داستانی است و محتوای خود را از طریق داستان به مخاطب انتاقال می دهد. این در حالی است که موشن گرافیک در ارومیه معمولا بر تصویر و عناصر بصری از جمله فرم، رنگ، حرکت و بافت تکیه می نماید تا اینکه محتوای خود را ارائه نماید. موشن گرافی در ارومیه معمولا تصویر محور می باشد ولی انیمیشن شخصیت محور است. انیمیشن ها محصولات به لایه های زیرین روانی، داستانی، احساسی و فلسفی شخصیت ها می پردازند ولی موشن گرافیک به جنبه های سمبولیک، نشانه شناسی و تشریح رویدادها خواهد پرداخت. به سبب وجود همین اختلافات از موشن گرافیک به منظور تبلیغات و برندیگ بهره گرفته می شود. موشن گرافیک از جمله روش های تبلیغاتی محسوب می شود که با هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای انجام می شود.

موشن گرافی

جهت سفارش موشن گرافیک با ما تماس بگیرید . علاوه بر موشن انصار پرینت طراحی لوگو در ارومیه را هم پشتیبانی می کند.

انیمیشن تبلیغاتی از جمله روش های تبلیغاتی محسوب می شود که مورد توجه بسیاری از افراد در گروه های سنی مختلف قرار گرفته است. با ساخت موشن گرافیک می توان آن ها به آسانی درون شبکه های اجتماعی مختلف قرار داد و از این طریق موجب معرفی خدمات و محصولات به نحو مطلوبی گردید. موشن گرافیک به معنای نشان دادن تصاویر متحرک به اشکال مختلف می باشد که به ابتکار طراحی و انیماتور بستگی دارد.

استفاده از موشن گرافیک تاثیر بسیار منحصر به فرد و به سزایی در کسب و کارهای مختلف بر جای خواهد گذاشت. موشن گرافیک تبلیغاتی را می توان به صورت دو بعدی، سه بعدی، کات اوت، فتورمان و عروسکی تولید کرد. استفاده از موشن گرافیک به منظور انجام تبلیغات سبب می گردد تا نظر افراد بی شماری را بتوان به خود جلب نمود. می توان اشاره نمود که انیمیشن های تبلیغاتی با بهره گیری از شخصیت های مختلفی طراحی می شوند.

موشن گرافیک ارومیه

نکات مهم به منظور ساخت موشن گرافیک

  1. داشتن سناریو حرفه ای و پرمحتوا
  2. بهره گیری از ایده های خلاقانه، جدید و هوشمندانه
  3. گرافیک باکیفیت بالا
  4. صداگذاری حرفه ای و باکیفیت
  5. هماهنگی صدا و تصویر

توجه به نکات مذکور سبب می گردد تا بتوان موشن گرافیک تبلیغاتی بسیار تاثیرگذاری را طراحی نمود. به منظور ساخت این روش تبلیغاتی از نرم افزارهای مختلفی بهره گرفته می شود و به سبب همین امر ساخت آن در بازه زمانی کوتاهی انجام خواهد شد. طراحان موشن گرافیک از دانش، مهارت و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار هستند و از همین جهت می توان با خیالی آسوده ساخت این انیمیشن ها را به آن ها سپرد.

چاپ ارومیه
چاپ بنر در ارومیه
چاپ تراکت در ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *