چاپ بنر در ارومیه

چاپ بنر در ارومیه و فلکسی هر دو از جمله روش های تاثیرگذار در تبلیغات به شمار می آیند که مورد توجه بسیاری از شرکت ها و سازمان های مختلف قرار گرفته اند. بنر و فلکسی از ماندگاری بالایی برخوردار هستند و با قیمت مقرون به صرفه ای انجام خواهند گرفت. هر چند بنر و فلکسی هر دو به منظور تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند ولی تفاوت های بایکدیگر خواهند داشت.

چاپ فلکسی برای امور تبلیغاتی مربوط به سر در مغازه ها، فروشگاه ها، تابلوهای عابر پیاده و همچنین برخی از بیلبوردها می باشد. چاپ بنر در ارومیه برای دیده شدن به مهتابی نیاز خواهد داشت و این در حالی است که چاپ بنر به روشنایی نیاز نخواهد داشت. این تفاوت به سبب آن است که چاپ فلکسی از چاپ بنر تیره تر می باشد. استفاده از چاپ فلکسی در شب موجب می گردد تا این چاپ نظر افراد متعددی را به خود جذب نماید.

سفارش چاپ بنر

044-32-25-97-63

نکاتی در رابطه با چاپ بنر

اولین و مهم ترین نکته ای که در رابطه با چاپ بنر در ارومیه و فلکسی بایستی به آن توجه ویژه ای شود، آن است که هریک از این دو باید به نحو مطلوبی مخاطب را جذب نمایند. طراحی بنر و فلکسی باید به گونه ای انجام شود که موردد پسند تعداد بی شماری مخاطب باشد و به همین جهت به منظور طراحی آن بایستی از افراد متخصص در این زمینه بهره گرفته شود. نکته دیگر در رابطه با چاپ بنر و فلکسی آن است که سایز چاپی باید از اندازه ناسبی رخوردار باشد. در صورتی که چاپ بنر و فلکسی خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد، به خوبی دیده نخواهد شد. برای اینکه بتوان اندازه مناسبی را برای چاپ فلکسی و بنر در نظر گرفت باید در ابتدا محل نصب را مشخص نمود و با توجه به آن اقدام به چاپ اندازه مناسب نمود . سفارش چاپ بنر در ارومیه را با انصار پرینت تجربه کنید .

بنر یک وسیله ارتباطی و روش انتقال پیام تبلیغاتی به مردم میباشد. هر بنر شامل تصاویر و متون مختلف است که یک پیام را به مخاطبان منتقل می نماید.هر بنر پیام تبلیغاتی اش را در قالب یک طرح گرافیکی به مخاطب منتقل میکند.

تاریخچه چاپ بنر :

به گفته برخی ها چاپ بنر به قرون وسطی و اروپا برمیگردد که در آن زمان از بنر برای نشان دادن قدردت و نماد های مذهبی به کار میرفت و بر روی دیوار های کلیسا ها نصب میشد.

بعد ها در سال 1840 میلادی ، شیوه استفاده از بنر تفاوت زیادی داشت و در این دوران در کشور بریتانیا برای مراسم روز کارگر ونمایش مطالبات کارگران از بنر استفاده میکردند.

بعد از آن و گذشت سال ها در تمام دنیا بنر ها به رنگ قرمز چاپ میشد و برای ابراز خواسته ها در مکان های خاصی نصب میشد.

بعد از آن در کشور انگلستان بعنوان تبلیغات در میدان های اصلی شهر نصب میشد و بیشتر برای جذب توریست استفاده میشد.

اکنون حدود 20 سال است که با پیشرفت روز افزون علم و صنعت ،چاپ بنر در ایران رواج دارد و از شیوه ها و طراحی های امروزی تر برای تبلیغات استفاده میشود و چاپ بنر در سایز ها و متریال های متنوع با کیفیت های بالا به چاپ میرسد که در هر نوع فضاایی نصب و راه اندازی میشود.

فواید استفاده از بنر:

بنر ها علاوه بر مقاومت بالا و مستحکم بودن جنس آن در هر نوع شرایط محیطی با شرایط زیست محیطی نیز سازگاری دارند و بعد از گذشت زمان قابل بازیافت میباشد و میتوان آن را به محصولات دیگر تبدیل کرد.

بنر ها ضد آب هستند و در سایز های متنوع چاپ میشود

از جمله دسته بندی های بنر های تبلیغاتی:

بنر های فرهنگیبنر
مناسبت های مذهبی
بنر رویداد های ملی و بین المللی
بنر های اجتماعی و سیاسی
بنر کاربرد در اتحادیه های صنفی
بنر کاربرد در کسب و کار

چاپ بنر در ارومیه

چاپ انصار ارومیه یکی از چاپخانه های بنام شهر ارومیه میباشد که سالیان سال هدف اصلی اش کسب رضایت مشتری بوده و این کسب رضایت در گرو کیفیت بالای چاپ ، قیمت های مقرون به صرفه ، تحویل به موقع و مشتری مداری این مجموعه در مقایسه با دیگر مجموعه ها میباشد

چاپ بنر در ارومیه و در چاپ انصار با بهتربن نوع دستگاه و  در سایز های متنوع و رنگ و کیفیت بالا  صورت میگیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09147119114

ساخت تیزر تبلیغاتی در ارومیه
چاپ کارت ویزیت در ارومیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *