آیا بیلبوردهای تبلیغاتی شهری تاثیرگزار هستند ؟

بیلبورد

با سلام در این مقاله از وب سایت انصار پرینت به این مهم که آیا بیلبوردهای تبلیغاتی تاثیرگزار هستند ؟ خواهیم پرداخت پس در ادامه با ما همراه باشید .

بیلبورد در واقع همان تابلوهای بزرگی است که در کنار جاده ها و اتوبان ها و میدان ها  نصب میشود و بزرگی و عظمت این بیلبورد ها شرط اصلی برای جلب نظر رانندگان و رهگذران نیست بلکه پیام این تابلوها مهم میباشد.

بیلبورد ها بی شک یکی از قدیمی ترین نوع ابزار رسانه ای به شمار میرود که از دوران باستان تاکنون مورد توجه بازرگانان و تاجران، کارخانجات، بانک ها و موسسات خدماتی بوده است.

اکنون زمان آن رسیده که از خود بپرسیم بیلبورد ها باید چه خصوصیاتی را دارا باشند تا جذابیت خود را حفظ کنند و نظر بیننده را به خود جلب نماید؟

بیلبورد ها هرچقدر خلاقانه تر طراحی شده باشند جذابیت بصری زیادی برای عابران خواهند داشت.بیلبورد ها فقط وسیله تبلیغاتی نیستند بلکه یک رسانه محیطی به حساب می آیند که پیام را به شکل زیبا  ،کوتاه و موثر در اختیار مخاطبان قرار می دهند.رسانه ای که بیشترین نوع اثر بخشی را برای تبلیغات داشته و موجب بقاء و ارتقاء برند میشود.

از بیلبورد ها بیشتر برای تبلیغات شرکت ها و کارخانجات و موسسات مالی و… استفاده میکنند تا بتوانند برند سازی نمایند و محصولات یا خدمات بیشتری را بفروش برسانند و این روش تاثیر ماندگاری بر روی مخاطبان میگذارد

جند راهکار مهم برای بیشتر دیده شدن پیام بیلبورد ها:

1- بیشتر از 6 کلمه نباشد و هرچقدر کمتر ایده آل تر

2- جذاب بودن بیلبورد با طراحی خلاقانه و رنگ بندی زیبا و کسب توجه دیگران

3- بیشتر بودن تعداد بیلبورد ها

4- در حد امکان پیامی نوشته نشود و با تصویر نشان داده شود.(البته بیلبورد های متنی هم وجود دارد)

5- از تکرار بپرهیزید

6- بیلبورد باید ساده باشد و در یک نگاه مخاطب را بفکر برده و نسبت به پیام کنجکاو کند.

چرا بهتر است به جای نوشتن پیام متنی بیشتر  از تصاویر استفاده کنیم؟

برخی بیلبورد های تبلیغاتی از شماره تلفن و آدرس های اینترنتی و ایمیل و … پر شده اند ولی این کار از جذابیت بیلبورد میکاهد .

میتوان گفت 99 درصد افراد که بلیبورد ها را میخوانند ، تماس نمیگیرند و یا به صفحات اینترنتی سر نمی زنند.

بیلبورد ها پیام های کوتاه را منتقل میکنند اگر شامل تلفن و آدرس نیز هستند ایرادی ندارد و میتوان استثناء قائل شد.

بیلبورد ها برای ساخت برند بسیار مناسبند ولی تاثیر زیادی نمیتوانند برای تحولات بزرگ داشته باشند ، اگر میخواهید تبلیغات شما بیشتر دیده شوند و تاثیر ماندگار تری بر ذهن ها و در بین جامعه  داشته باشد ،از تبلیغات چاپی و تبلیغات در تلویزیون و رادیو و دیگر رسانه ها و سایت های اینترنتی استفاده کنید.

بیلبورد تبلیغاتی در ارومیه

چاپ انصار ارومیه با در نظر گرفتن کلیه موارد در زمینه میزان اثرگذاری و نوع طراحی بیلبورد تبلیغاتی ، با تمام توان و خلاقیت به روز خود و نیروی کار حرفه ای در زمینه چاپ و طراحی، شما را  برای رسیدن به سود آوری بالا با کمترین هزینه ها یاری مینماید.

چاپ کاتالوگ
چاپ بنر
چاپ بروشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *