چاپ پاکت دکمه دار در ارومیه

چاپ پاکت دکمه دار در ارومیه

چاپ پاکت دکمه دار تاثیر به سزایی برای تبلیغات سازمان ها و شرکت های مختلف دارد و از همین جهت مورد توجه بسیاری از مدیران قرار گرفته است. پاکت دکمه دار تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین و بهترین ابزاری است که به منظور حفاظت و نگهداری از برگه ها، اسناد و مدارک می توان از آن بهره مند شد. پاک های دکمه دار در رنگ ها و سایزهای مختلفی تولید شده اند که به واسطه همین امر این امکان فراهم آورده شده است تا این محصول پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان باشد .

چاپ پاکت دکمه دار این امکان را برای شرکت ها و سازمان های مختلف به همراه می آورند تا از این طریق بتوانند، موجب تبلیغات شوند. یکی از مهم ترین مزیت هایی که پاکت های دکمه دار از آن برخوردار می باشند، آن است که از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

سفارش چاپ پاکت دکمه دار

044-32-25-97-63

نحوه چاپ پاکت دکمه دار

چاپ پاکت دکمه دار معمولا به صورت طلاکوب یا نقره کوب انجام می شود. به منظور انجام این نوع از چاپ قایل طراحی شده پس از آن که توسط مسئول چاپ تایید شد، به منظور ساخت کلیشه فلزی به لیتوگرافی انتقال داده می شود و کلیشه با توجه به جنس پاکت دکمه دار به صورت 6 میلیمتر و 3 میلیمتر ساخته می شود. پس از آنکه کلیشه ساخته شده به دستگاه چاپ بسته می شود.

به منظور چاپ پوشه از نوارهایی با رنگ های مختلف بهره گرفته می شود. این نوارها با داغ شدن کلیشه بر روی پوشه قرار می گیرند که به منظور انجام آن نیاز به فشار و گرمای زیادی خواهد بود. چاپ پاکت دکمه دار با استفاده از چاپ سیلک انجام خواهد پذیرفت. با انجام چاپ سیلک می توان در بسیاری از هزینه ها به میزان قابل ملاحظه ای صرفه جویی به عمل آورد زیرا این چاپ بسیار مقرون به صرفه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *