چاپ فولدر – طراحی و چاپ فولدر و پوشه در ارومیه

چاپ فولدر در ارومیه

فولدر مقوایی یا پوشه مقوایی ابزاری است که این امکان را فراهم می آورد تا بتوان به آسانی دسته ای از کاغذها، اوراق و اسناد را به صورت منظم و به ترتیب در آن قرار داد . فولدرها را در انواع جنس ها و اشکال مختلف تولید می نمایند و به همین جهت مصرف کنندگان می توانند با توجه به نیاز خود برای تهیه آن اقدام نمایند. معمول ترین و پر استفاده ترین مدل از فولدرها، فولدرهای مقوایی می باشد . چاپ فولدر یا پوشه تبلیغاتی توسط چاپ انصار به صورت زیبا طراحی و متناسب با صنف شما طراحی و چاپ می شود .

سفارش طراحی و چاپ فولدر

63  97  25  32 – 044

می توان اشاره نمود که این فولدرها دارای چاپ رنگی می باشند و به همین جهت از ظاهری شکیل برخوردار هستند . نکته جالب توجه در رابطه با فولدر مقوایی آن است که این محصول علاوه بر آن که جنبه محافظتی برای اسناد و مدارک مختلف را داراست، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد . فولدرهای مقوایی محدودیتی در ابعاد و اندازه نخواهند داشت و می توان با توجه به نیاز آن ها را تهیه کرد.

 

 

چاپ فولدر در ارومیه

چاپ فولدر پوشه ارومیه

چاپ بر روی تمام مدل از فولدرهای مقوایی امکان پذیر خواهد بود . این پوشه از تنوع رنگی گسترده ای برخوردار هستند و به همین جهت پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان می باشند. بر روی فولدرهای مقوایی می توان اطلاعات شرکت را حک نمود و از این طریق آن را در دسترس مخاطبین قرار داد . چاپ بر روی این مدل از فولدرها با روش های مختلفی امکان پذیر خواهد بود ولی نکته ایی که از اهمیت برخوردار می باشد، آن است که هزینه و قیمت هریک متفاوت خواهد بود .

چاپ بر روی فولدر مقوایی در بازه زمانی کوتاهی انجام خواهد شد و از همین جهت به نحو مطلوبی پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان خواهد بود. نکته ایی که بسیار مهم می باشد، آن است که چاپ فولدرهای مقوایی در هر تعدادی که مصرف کننده نیاز داشته باشد، نیز هموار خواهد بود .

سفارش طراحی و چاپ فولدر

63  97  25  32 – 044

چاپ فولدر پوشه ارومیه

چاپ فولدر پوشه ارومیه

چاپ فولدر در ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *