چاپ سی دی و دی وی دی CD , DVD در ارومیه

چاپ روی دی وی دی DVD در ارومیه از جمله روش هایی است که در سال های اخیر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و انجام آن با هزینه پایینی صورت می پذیرد. چاپ روی دی وی دی CD , DVD به سه روش مختلف امکان پذیر خواهد بود که از جمله آن ها می وان به چاپ دیجیتال، چاپ افست و چاپ سیلک اسکرین اشاره نمود. استفاده از هریک از روش های اشاره شده از مزیت ها و معایبی برخوردار می باشد. همچنین می توان اشاره نمود که هریک از این روش ها با هزینه های متفاوتی انجام خواهند گرفت. با انجام چاپ روی دی وی دی در ارومیه می توان اطلاعاتی در رابطه با محتویات موجود در دی وی دی را در اختیار کاربران قرار داد .

سفارش چاپ سی دی

044-32-25-97-63

نحوه انجام چاپ روی دی وی دی

چاپ افست انجام شده بر روی دی وی دی DVD از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این مسئله به این دلیل است که توانای اجرای ترام 0 تا 100، در چهار رنگ CMYK  به صورت همزمان امکان پذیر می باشد. کیفیت این چاپ مشابه به چاپ بر روی کاغذ می باشد و از همین جهت بسیاری از مشتریان از آن استفاده می نمایند. چاپ روی دی وی دی نیز نوعی چاپ می باشد که انجام آن توسط پرینترهایی صورت می پذیرد که از CD Tray برخوردار هستند. استفاده از روش به منظور چاپ دیجیتال نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

چاپ سیلک اسکرین نیز نوع از چاپ از که رنگ ها به صورت جداگانه بر روی دی وی دی قرار می گیرند. می توان اشاره نمود که دوام چاپ سیلک اسکرین بسیار بالا خواهد بود و از همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. نکته ای که از اهمیت بسیار بالا برخوردار می باشد، آن است که انتخاب نحوه انجام چاپ روی دی وی دی با توجه به بودجه مشتری انتخاب خواهد گردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *