چاپ کاتالوگ در ارومیه

چاپ کاتالوگ در ارومیه

وسیله ‌های تبلیغاتی بسیار متنوعی وجود دارند که شما می‌ توانید با استفاده از آن ها کسب و کار خود را گسترش دهید. از جمله ابزارهای تبلیغاتی کاغذی که می ‌تواند در زمینه فروش بهتر محصولات به شما کمک کند، استفاده از چاپ کاتالوگ در ارومیه است. شما در کاتالوگ‌ ها می‌ توانید نمونه‌ هایی از خدمات خود را برای مشتریان نمایش دهید تا آن ها بتوانند بهتر با حرفه و کار شما آشنا شوند. با وجود گسترش بسیار زیادی که در رسانه‌ ها و شبکه ‌های مجازی در دنیا رخ داده، بازاریابی و تبلیغات از طریق کاتالوگ همچنان توانسته‌ کارکرد خاص خود را داشته باشند. نحوه طراحی و درج اطلاعات در چاپ کاتالوگ در ارومیه‌ اهمیت زیادی برای جلب توجه مشتریان دارد.

شما با استفاده از چاپ کاتالوگ در ارومیه می‌ توانید به صورت مستقیم با مشتریان خود ارتباط داشته باشید. اثرگذاری کاتالوگ برای جلب توجه مشتری بسیار زیاد بوده و به عنوان یکی از روش‌ های تبلیغاتی موفق محسوب می‌ شود. مراکز و چاپخانه ‌های متعددی در زمینه چاپ انواع مختلفی از کاتالوگ‌ ها فعالیت دارند. شما می ‌توانید بهترین نوع از چاپ کاتالوگ با طراحی حرفه‌ای و با کیفیت را از طریق مجموعه انصار پرینت بخواهید. این مجموعه می‌ تواند بهترین نوع از کاتالوگ‌ ها را به شما ارائه دهد که متناسب با هدف و ایده کاری شما است. برای آنکه اطلاعات بیشتری از چاپ کاتالوگ در ارومیه به دست آورید، توصیه می ‌کنیم که تا ادامه مطلب را همراه ما باشید.

044-32-25-97-63

چاپ کاتالوگ در ارومیه

قیمت چاپ کاتالوگ در ارومیه

زمانی که کارفرمایان به سراغ چاپ کاتالوگ در ارومیه می‌ روند، معیار ها و فاکتور های متعددی را در نظر می‌ گیرند تا بر اساس آن ها اقدام به چاپ محصولات کنند. عوامل و فاکتور های متعددی هستند که می‌ توانند بر قیمت چاپ کاتالوگ در ارومیه در بازار تاثیرگذار باشند. شما که قصد چاپ کاتالوگ در ارومیه برای کسب و کار خود را دارید، بهتر است که در ابتدا شناخت و اطلاعات کافی از این محصول داشته باشید. اطلاعات شما باید در زمینه جنس، طراحی ابعاد، استفاده از رنگ‌ ها و روش‌ های چاپ کافی باشد. هر کدام از این پارامتر ها می ‌توانند به نوعی در قیمت قیمت چاپ کاتالوگ در ارومیه تاثیرگذار باشند.

زمانی که شما هر کدام از مشخصات مربوط به کاتالوگ را انتخاب کردید، در این صورت است که می‌ توانید قیمت چاپ کاتالوگ در ارومیه را مشخص کنید. شما برای آنکه بتوانید راحت‌تر قیمت چاپ کاتالوگ در ارومیه را محاسبه کنید، بهتر است که به صورت آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی ما اقدام کنید، چرا که در کمتر از ۵ دقیقه می‌ توانید قیمت آن را برآورد کرده و نسبت به بودجه خود اقدام کنید. اگر هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ کاتالوگ در ارومیه هستید، می‌ توانید با متخصصین چاپ انصار تماس بگیرید. آنان می‌ توانند توضیحات کاملتری در رابطه با چاپ محصول به شما ارائه دهند.

نحوه سفارش چاپ کاتالوگ در ارومیه

اگر به دنبال سفارش چاپ کاتالوگ در ارومیه هستید، بهتر است نکاتی که ذکر می‌ کنیم را در نظر بگیرید تا بتوانید محصولی متناسب با بودجه خود سفارش داده و تهیه کنید. برای شروع کار باید در ابتدا نوع هدف خود از چاپ کاتالوگ را مشخص کنید. باید چاپ کاتالوگ در ارومیه‌  را از نظر جنس،ابعاد و طراحی مد نظر داشته باشید و در قدم بعدی به سراغ مراکز چاپ معتبر بروید. چاپخانه‌ های متعددی در کشور وجود دارند که می ‌توانند در زمینه عرضه چاپ کاتالوگ در ارومیه به مشتریان فعالیت داشته باشند. شما از طریق این مراکز می‌ توانید به شیوه‌ های مختلف چون مراجعه حضوری، تماس تلفنی و یا آنلاین اقدام به ثبت سفارش چاپ کاتالوگ در ارومیه کنید. اما بهترین روشی که به شما توصیه می ‌شود، استفاده از روش سفارش آنلاین است.

در روش آنلاین سفارش چاپ کاتالوگ در ارومیه، در ابتدا به وب سایت انصار پرینت مراجعه کرده و از طریق این وب سایت اقدام به ثبت سفارش محصولات خود کنید. روش سفارش آنلاین آسان است، زیرا شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای رفتن به چاپخانه را ندارید که این می‌ تواند هزینه های مربوط به جابجایی شما را کاهش دهد. شما در سفارش آنلاین محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت و در هر زمانی قادر خواهید بود که محصولات مد نظر خود را چاپ کنید. زمانی که از طریق مرکز چاپ انصار پرینت اقدام به ثبت سفارش چاپ کاتالوگ در ارومیه کنید، در این صورت می‌ توانید از تعرفه‌ های ارزان این مجموعه برخوردار شوید. مجموعه انصار پرینت برای مشتریان خود تعرفه‌ های ارزان به همراه خدمات ویژه را در نظر گرفته است. استفاده از خدمات انصار پرینت باعث می ‌شود شما بهترین کیفیت از چاپ کاتالوگ در ارومیه را با قیمت ‌های ارزانتری تهیه کنید.

تفاوت کاتالوگ و بروشور

بروشور و کاتالوگ هر دو به منظور انجام تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. هرچند تفاوت زیادی بین این دو محصول وجود دارد ولی بسیاری از افراد توجه این موضوع نخواهند شد. همان طور که در بالا به آن اشاره شد، کاتالوگ حاوی اطلاعات جامع و کاملی می باشد، این در حالی است که بروشور تنها اطلاعات جزئی و در رابطه با تعدادی از محصولات را ارائه می دهد .

چاپ کاتالوگ در ارومیه

یکی دیگر از تقاوت های عمده بین برشور و کاتالوگ نیز آن است که بروشور از قیمت بسیار ارزان تری برخوردار می باشد. همچنین به منظور چاپ بروشور نیاز به کاغذ کمتری می باشد و به همین جهت چاپ آن ارزان خواهد بود. همچنین می توان اشاره نمود که بروشور را می توان در هر اندازه و سایزی که به آن نیاز است، چاپ کرد. این در حالی است که اندازه استاندارد و مشخصی که برای کاتالوگ ها مورد استفاده قرار می گیرد، آ 4 یا آ 5 می باشد .

اهمیت سفارش کاتالوگ در ارومیه

در ارومیه چاپخانه ‌های بسیار زیادی هستند که در مقیاس بزرگ و کوچک فعالیت‌ های خود در زمینه چاپ کاتالوگ  ارومیه انجام می‌ دهند. اما بهترین چاپخانه‌ای که در ارومیه فعالیت داشته و توانسته بهترین کیفیت از محصولات را با تعرفه‌ های بسیار مناسب به مشتریان ارائه دهد، مجموعه انصار پرینت است. چاپ انصار با خدمات گسترده‌ای که به مشتریان عرضه می‌ کند، توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. طراحی‌ های انجام شده بر روی محصولات توسط تیم طراحی حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌ گیرد. ‌پس شما می‌ توانید از طریق سفارش کاتالوگ در ارومیه با پرداخت هزینه‌ های کم طراحی‌ های فوق‌العاده حرفه‌ای و مبتکرانه داشته باشید. مجموعه انصار پرینت به عنوان بزرگترین مرکز چاپ در شمال غرب کشور از دستگاه‌ های پیشرفته و مدرنی استفاده می ‌کند. به همین سبب کیفیت چاپ کاتالوگ در ارومیه فوق العاده بوده و می ‌توانید در هر ابعاد، جنس، طرح و رنگ آن ها را در اختیار داشته باشید.

چگونگی چاپ کاتالوگ ارزان در ارومیه و تاثیرات آن

چاپ کاتالوگ و یا همان بروشور به عنوان یکی از پرکاربردترین شیوه‌ های تبلیغاتی است که می تواند در کوتاه ترین مدت تاثیرگذاری زیادی داشته باشد. معمولاً کاتالوگ‌ ها در تیراژ ‌های دلخواه و با قیمت‌ های مختلفی به مشتریان عرضه می ‌شوند. مهمترین نکته‌ای که در چاپ کاتالوگ ارزان در ارومیه اهمیت بسیار زیادی دارد، طراحی کاتالوگ به شیوه‌ای صحیح و خلاقانه بوده تا بتواند مشخصات و ویژگی‌ های محصول را به خوبی بیان کند. زمانی که شما از تصاویر جذاب در چاپ کاتالوگ استفاده می‌ کنید، می‌ توانید ارتباط بهتری با مخاطب برقرار کنید. مهمترین ویژگی چاپ کاتالوگ ارومیه معرفی محصول در قالب تصاویر، نمودار ها،متن و غیره است. پیشنهاد می ‌شود قبل از آنکه اقدام به طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه کنید، در رابطه با محصول و یا حرفه خود اطلاعات کامل‌تری داشته باشید. هر چقدر اطلاعات کامل‌تر و جامع‌تر باشند، می‌ توانند بهتر خدمات و محصولات شما را به مشتریان نشان دهند.

به طور عمده طراحی اصولی و حرفه‌ای چاپ کاتالوگ ارومیه تاثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطب خواهد گذاشت. کاتالوگ‌ ها به صورت دفترچه‌ هایی هستند که هر شرکت، کارخانه، سازمان، تولید کنندگان و یا ارائه دهنده خدمات، کسب و کار خود را به وسیله آن به مشتریان خود معرفی می‌ کنند. در واقع می‌ توانیم کاتالوگ ‌ها را زبان گویای تولید کننده و رابطی بین تولید کننده و مصرف کننده بدانیم. طراحی‌ های انجام شده بر روی کاتالوگ‌ ها هر چقدر حرفه‌ای‌تر باشد، می‌ توانند در فروش محصولات تاثیرات بیشتری گذاشته و موفقیت آن ها در بازار را به همراه داشته باشند.

در زمان ‌های گذشته با توجه به محدود بودن امکانات مربوط به چاپ در چاپخانه‌ها، فرآیند چاپ کاتالوگ در ارومیه به شیوه امروزی نبود. امروزه شما می‌ توانید کاتالوگ را در انواع مختلفی از شکل، طرح و رنگ تولید کرده و به بازار عرضه کنید. هر چقدر خلاقیت‌ های به کار رفته در طراحی و چاپ کاتالوگ در ارومیه بیشتر باشد، تاثیرگذاری آن دوچندان خواهد شد. روش‌ های مختلفی برای چاپ کاتالوگ ‌ها انتخاب می‌ شود که بهترین آن چاپ افست است. اما زمانی که مشتریان نیاز به چاپ فوری کاتالوگ و یا نیاز به تیراژ‌ های کمی از آن ها داشته باشند، پیشنهاد چاپخانه برای آن ها استفاده از چاپ دیجیتال خواهد بود.

نکات کلی در ارتباط با چاپ کاتالوگ

زمانی که صاحبان محصول و یا خدماتی، تصمیم به چاپ کاتالوگ در ارومیه دارند، همواره می‌ خواهند بهترین نوع از طراحی را برای محصولات انجام دهند تا بهتر به هدف خود نزدیک شوند. کاتالوگ‌ ها رفته رفته از نظر کیفیت و طراحی بهتر می ‌شوند و همه روزه متد های به روزتری در طراحی آن ها به کار گرفته می‌ شود. با این حال شما برای آنکه اقدام به طراحی و چاپ کاتالوگ‌ ها کنید، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید. ما به صورت مختصر در ارتباط با این نکات به شما توضیحاتی ارائه می ‌دهیم تا بتوانید با شناخت بیشتر و آگاهی کامل‌تر نسبت به چاپ این محصولات اقدام کنید. در ابتدا شما باید متن کاتالوگ را آماده کنید. سعی کنید متن آماده شده برای کاتالوگ به صورت کاملاً واقعی بوده و هیچگونه گمراهی برای مخاطب نداشته باشد. جدا از متن، کاتالوگ ‌ها باید دارای تصاویر مناسبی باشند تا برای مشتریان بتوانند جذابیت خاصی داشته باشند.

 اطلاعات درج شده در چاپ کاتالوگ در ارومیه باید به گونه‌ای باشد تا بتواند به بیشتر سوالاتی که در ذهن مخاطب ایجاد شده پاسخ دهد. در انتخاب جنس کاتالوگ‌ های چاپ شده سعی کنید از کاغذهایی با وزن ‌های کم استفاده کنید که باعث راحتی کاربران شود. زمانی که شما از روکش  استفاده می‌ کنید، باعث می ‌شود که زیبایی و براقیت خاصی به محصولات شما بدهد. شما می ‌توانید از روکش‌ های یووی چون: سلفون مات سرد، سلفون مات حرارتی و سلفون براق سرد استفاده کنید. حتماً در هنگام چاپ کاتالوگ از رنگ ‌های مناسب و با کیفیت استفاده کنید. آخرین مرحله‌ای که در چاپ کاتالوگ انجام می ‌شود، مرحله صحافی آن است که باید با دقت لبه‌ ها را برش دهید تا به طور کامل روی یکدیگر قرار بگیرند. با رعایت موارد ذکر شده، شما می‌ توانید کاتالوگ ‌هایی با کیفیت بالا در اختیار داشته باشید تا بر حسب هدف خود بتوانید محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید.

مراحل تولید و چاپ کاتالوگ

کاتالوگ ها محصولاتی هستند که در طی مراحل خاصی تولید و چاپ شده و در اختیار مشتریان قرار می ‌گیرند. این محصولات در ابتدا  بر اساس نوع صحافی مد نظر مشتریان فرم بندی می‌ شوند. بعد از فرم بندی به واحد لیتوگرافی چاپخانه‌ ها ارسال می شوند. بعد از انجام این مرحله به واحد چاپ ارسال می ‌شوند تا در زمان تعیین شده عملیات چاپ افست و یا چاپ دیجیتال بر روی آن ها انجام بگیرد. بعد از چاپ محصولات خدماتی چون سلفون، طلاکوب، نقره کوب، یووی برجسته و غیره بر روی کار چاپ می‌ شود تا آن را زیباتر نشان دهد. سپس کاتالوگ‌ ها برای صحافی آماده شده و مطابق با استاندارد های به روز به صورت اتوماتیک صحافی می ‌شوند. هم اکنون کاتالوگ‌ های چاپ شده آماده هستند که شما می ‌توانید آن ها را تحویل گرفته و استفاده کنید.

انواع روکش کاتالوگ

  • ورنی: تنوع بالایی که در طرح‌ ها وجود دارد و کم بودن هزینه‌ های مربوط به تولید باعث شده که روکش ورنی جز پرطرفدارترین روکش‌ های موجود در بازار باشد. استفاده از روکش ورنی باعث استحکام تصاویر در برابر آسیب و یا خراش شده و ضمن آن می‌ تواند جلای زیادی به کاتالوگ‌ ها بدهد. معمولا روکش‌ های ورنی به دو دسته تقسیم‌بندی می‌ شوند که شامل ورنی روکار یا سرد و ورنی توکار یا حرارتی است. ورنی های توکار که به آن ورنی ‌های حرارتی هم گفته می ‌شود، به نسبت مشخصی با مرکب مخلوط شده و سپس بر روی کاغذ چاپ می ‌شوند. نوع دیگری از آن ها ورنی روکار یا ورنی سرد است که بعد از فرآیند چاپ از طریق تهیه فیلم، قسمت‌ های مورد نظر توسط این ورنی ‌ها پوشش داده می‌ شوند.
  • سلفون: سلفونی نوعی از روکش‌ های نازک است که قابلیت انعطاف آن ها بالا بوده و باعث می‌ شود که کاتالوگ‌ های چاپ شده در برابر ضربه و خراش مقاومت بیشتری داشته باشند. معمولاً سلفون‌ های مات کاربرد زیادی در کاتالوگ‌ هایی با وزن ‌های زیاد دارند. زمانی از سلفون ‌های براق استفاده می‌ شود که می ‌خواهند محصول چاپ شده براقیت و زیبایی ظاهر بیشتری داشته باشند.
  • سلفون طرح دار: سلفون طرح‌دار که به آن ها سلفون مخملی هم گفته می ‌شود، دارای طرح‌ های خاصی هستند که در برخی کاتالوگ‌ ها از آن ها استفاده می ‌کنند.

جمع بندی

استفاده از کاتالوگ به عنوان یک ابزار تبلیغاتی می ‌تواند عملکرد بهتری برای بهتر شدن کسب و کار شما داشته باشد. فرآیند طراحی و چاپ کاتالوگ ارومیه باید به صورت کاملاً حرفه‌ای و متناسب با کسب و کار شما باشد. در این صورت است که طراحی و چاپ کاتالوگ می‌ تواند تاثیرگذار بوده و مشتریان زیادی را جلب کند. مراکز و چاپخانه ‌های متعددی در سطح کشور وجود دارند که در زمینه طراحی و چاپ انواع مختلفی از محصولات فعالیت می‌ کنند. مجموعه انصار پرینت جزو بهترین مراکزی است که در این زمینه فعالیت کرده و می ‌تواند بهترین نوع از چاپ کاتالوگ در ارومیه را طراحی کرده و به دست مصرف کنندگان برساند. شما اگر می ‌خواهید اطلاعات تکمیلی تری از چاپ کاتالوگ در ارومیه به دست آورید، توصیه می ‌کنیم که با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید تا آن ها تمامی توضیحات لازم را به شما ارائه دهند.

طراحی چاپ کاتالوگ در ارومیه

طراحی کاتالوگ در ارومیه

طراحی کاتالوگ و کیفیت چاپ کاتالوگ در ارومیه باید به گونه ای باشد که هر مخاطبی را جذب خود نماید و این بدان معنی است که باید کاملا حرفه ای و خلاقانه طراحی شود و جنس کاغذ از مرغوب ترین مارکها استفاده شود تا کیفیت عکسها و وضوح تصاویر جذابیت و کیفیت دو چندانی به نمایش درآیند .البته چاپ کاتالوگ در ارومیه تنها تکمیل کننده ی تبلیغات یک شرکت نیست،بلکه در کنار این کاتالوگ ها یا بروشور های شرکت باید از وب سایت و بنرها و استندآپ ها و … جهت بهره وری هرچه بیشتر از تبلیغات خود استفاده کرد.

نکات مهمی که باید در نظر گرفته شود تا بر  میزان فروش یک شرکت تاثیر بگذارد:

بهتر است از مزایای محصولات یا خدمات خود را در چاپ کاتالوگ در ارومیه بنویسید تا مشتریان با خواندن کاتالوگ بدانند که استفاده از محصول و خدمات شما جه مزایا و کاربرد هایی برایشان دارد ، اگر میزان و تعداد محصولات زیاد باشد بهتر است این مزایا به صورت کلی برای همه محصولات یا خدمات در کاتالوگ درج شود.

در ضمن در چاپ کاتالوگ در ارومیه حرفه ای ، وجود بخشی در ابتدای کاتالوگ با مفهوم سابقه و دستاورد های شرکت و تعداد مشتریان و میزان رضایتمندی آنها باید باشد تا همه اینها علاوه بر بالا بردن وجهه ی شرکت ،باعث اعتماد سازی بیشتر می شود.

نوع طراحی و  هنر گرافیکی، جنس کاغذ، رنگ بندی، خلاقیت و دقت کار، تصاویر استفاده شده در چاپ کاتالوگ و توضیحات هر محصول تاثیر بسزایی در میزان جذب مخاطب و میزان فروش یک شرکت داارد.

چاپ انصار ارومیه با دارا بودن تجهیزات و ماشینهای روز دنیا و با تکیه بر طراح های حرفه ای و خلاق ، در شهر ارومیه میتواند کاتالوگ هایی با سطح کیفیت بالا برای استفاده شما تهیه و تولید نماید ، چاپ کاتالوگ در ارومیه به خاطر هم مرزی با کشور ترکیه و واردات مرکبهای با کیفیت  اروپایی ونیز نیروی کار ارزان در ارومیه ،  به نسبت شهرهای دیگر کشور از جمله پایتخت با هزینه کمتری انجام میپذیرد.

شما میتوانید همین الان برای دریافت قیمت چاپ کاتالوگ در ارومیه با چاپ انصار تماس گرفته و با دادن سایز کاتالوگ جنس کاغذ مورد استفاده آن و نیز نوع سلفون و صحافی کاتالوگ به صورت فوری قیمت آنرا بگیرید .

طراحی کاتالوگ در ارومیه ، در حضور مشتری انجام میپذیرد و تصاویر استفاده شده در کاتالوگ میتواند به وسیله دوربینهای حرفه ای در ارومیه عکاسی صنعتی شوند تا هم کیفیت چاپ کاتالوگ شما بالاتر رفته هم جلوه ی حرفه ای تری به کسب و کار شما ببخشد

همین حالا برای دریافت مشاوره ی رایگان چاپ کاتالوگ در ارومیه با ما تماس بگیرید:
09147119114

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *