چاپ کارت ویزیت در ارومیه

چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از کارآمدترین ابزارهای تبلیغاتی در ارومیه می باشد که با استفاده از آن می توان کسب و کار، تخصص و هویت سازمانی را معرفی کرد. چاپ کارت ویزیت خوب موجب گسترش نام تجاری شرکت ها و افراد می گردد. با استفاده از این کارت می توان به آسانی تمامی راه های ارتباطی را در اختیار مشتریان قرار داد. به سبب اهمیتی که این کارت از آن برخوردار می باشد، طراحی حرفه ای و شکیل آن در اولویت قرار خواهد گرفت. همچنین می توان اشاره نمود که جنس کارت نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود. تنوع در جنس و طراحی کارت ویزیت سبب شده تا این محصول با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه گردد . طراحی و چاپ کارت ویزیت در ارومیه توسط کانون تبلیغاتی چاپ انصار ارومیه برای سفارش تماس بگیرید .

امروزه کسب و کارها در ارومیه  بیش از پیش به سمت دیجیتالی شدن پیش می روند، با این حال هنوز استفاده از کارت های ویزیت منسوخ نشده و در بین افراد و یا مشاغل مختلف جهت معرفی و تبلیغات کاربرد دارند. آن ها یک وسیله ی ارتباطی فیزیکی هستند که به شکل آسانی می توانند اطلاعات مرتبط با یک کسب و کار را به دیگران منتقل کنند. برای مثال شما کارت ویزیتی را به مشتری خود می دهد و او در صورت تصمیم گیری برای استفاده از خدمات شما می تواند به راحتی با شما ارتباط برقرار نماید. به عبارت کامل تری می توان گفت که کارت های ویزیت به کسب وکار شما اعتبار بخشیده و شما را در ذهن مشتریان ماندگار می سازد. حال که با اهمیت کارت های ویزیت آشنا شدیم، می خواهیم در ادامه شما را با انواع آن ها آشنا سازیم.

 

 

 

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در طراحی کارت ویزیت طراح بایستی با خلاقیت خود و همچنین ذوق هنری توانایی معرفی کسب و کار را داشته باشد. به طور مثال در صورتی که کارت ویزیت در رابطه با کامپیوتر و خدمات آن می باشد، می تواند با قرار یک کامپیوتر و تمامی وسایل جانبی آن در کارت به آسانی حوزه فعالیت را معرفی نمود .

با توجه به آشنا شدن با اهمیت بسیار زیاد کارت های ویزیت لازم است که در طراحی آن نهایت دقت را داشته و مطابق با اصول لازم آن را انجام دهید. تیم متخصص و حرفه ای چاپ انصار می تواند با رعایت تمامی نکات، بهترین ها را برای شما طراحی نماید. در این قسمت به یک سری نکات عمومی در این باره پرداخته ایم:

  • باید اطلاعات مختصر و در عین حال مفیدی را دارا باشند از این رو باید توجه داشته باشید که اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود را به چه شکل مطرح می کنید. استفاده از لوگوی کاری خود را فراموش نکنید.
  • به سایز و فونت نوشته های موجود توجه داشته باشید. باید تمامی موارد موجود در آن برای مخاطبان قابل تشخیص و خوانا باشند.
  • به انتخاب رنگ ها و نحوه ی هماهنگی رنگ های بخش های مختلف با هم توجه نمایید. رنگ هایی را انتخاب نمایید که در صورت قرار گیری در کنار هم هارمونی زیبایی را خلق کنند. برای مثال می توانید از رنگ های مرتبط با لوگوی کاری خود استفاده نمایید. رنگ نوشته ها را طوری انتخاب نمایید تا هنگام خواندن چشم مخاطب شما را اذیت نکند.
  • اگر می خواهید در طولانی مدت کارت ویزیت شما همچنان زیبا باقی بماند، بهتر است از طرح های ساده و مینیمال استفاده نمایید.
  • یکی از ویژگی های خلاقانه ای که می توانید استفاده نمایید، به کار بردن QR Code های دیجیتالی است.

رعایت تمامی این نکات و همچنین اصول تخصصی لازم، نیازمند این است که این کار را به دست متخصصین آن بسپارید. مرکز چاپ انصار با دارا بودن چندین سال سابقه در زمینه ی طراحی ، آماده ی ارائه ی خدمات مختلف به مشتریان عزیز خود می باشد.

انواع کارت های ویزیت در ارومیه

کارت های ویزیت را با توجه به خصوصیات ظاهری شان می توانیم به دسته های مختلفی تقسیم نماییم. تعدادی از انواع آن ها را در این قسمت مختصرا توضیح داده ایم:

کارت ویزیت های گلاسه

این دسته بر روی کاغذ های گلاسه چاپ و تهیه می شوند. از انواع بسیار کاربردی و ارزان قیمت محسوب شده و از همین رو متقاضیان بسیاری را به خود اختصاص می دهند. به دو صورت ساده و یا با پوشش سلفونی و لمینتی قایبلیت تهیه شدن دارند. این دسته در حالت معمولی از مقاومت پایینی برخوردارند و از همین رو برای  افزایش حدودی این مقاومت می توان از لایه های پوششی مختلفی بر روی آن ها استفاده نمود. این لایه های پوششی می تواند از نوع لمینت (لایه ی پوششی ضخیم) و یا سلفون (لایه ی پوششی نازک) باشند. برای چاپ طرح های مختلف بر روی کارت های گلاسه هیچ محدودیت رنگی وجود ندارد.

کارت ویزیت های سلفونی و لمینتی

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم، برای مقاوم سازی کارت های گلاسه لایه ای سلفونی و یا لمینتی بر روی آن ها کشیده می شود. لایه ی سلفونی به سه شکل براق و مات و مخملی وجود دارد اما لایه ی لمینتی به دو صورت مات و براق موجود هستند. این لایه های پوششی هر کدام به طریقی سبب افزایش میزان جذابیت کارت های ویزیت گلاسه می شوند که شما طبق دلخواه خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از لایه ی پوششی لمینتی سفارش شما از ضخامت و مقاومت بیشتری برخوردار خواهد بود.

کارت ویزیت های شیشه ای یا شفاف

همانطور که از اسمشان پیداست، هر دو طرف کارت قابل مشاهده خواهد بود و از جمله خلاقانه ترین ها محسوب شده و کاربران خاص خود را دارند. به سه شکل شفاف و نیمه شفاف و مات موجود هستند، که درنوع مات میزان وضوح بسیار کمتر از دو حالت دیگر بوده و شما به راحتی نمی توانید دو طرف کارت را مشاهده نمایید. در این کارت ها طرح مدنظر شما بر روی لایه ی ضدآبی به نام PVC چاپ شده و از همین رو از جمله مقاوم در برابر رطوبت و پاره شدن هستند.

کارت ویزیت های سوسماری

کارت ویزیت سوسماری نیز بر روی کاغذ گلاسه چاپ و تهیه می شود با این تفاوت که لایه ی پوششی قرار گرفته بر روی آن دارای ویژگی های خاصی می باشد. برای تهیه ی آن ها از نوعی لایه ی پوششی سلفونی و براق و امباس شده استفاده می نماییم که تقریبا بافتی برجسته دارد. پیشنهاد می کنیم که از زمینه ی روشنی برای طرح های خود استفاده نمایید.

کارت ویزیت های طرح چرم

طرح مربوط به این کارت ها مثل نمونه های سوسماری بر روی کاغذ های گلاسه چاپ شده و لایه ی پوششی آن ها دارای بافت خاصی مانند پارچه های چرم هستند. تنها تفاوت شان این است که برای این حالت ، شما درطرح های خود می توانید از انواع رنگ ها استفاده نمایید.

کارت ویزیت های کتان

در صورت تمایل برای داشتن یک کارت ویزیت بسیار خاص می توانید به سراغ این دسته از محصولات مرکز چاپ انصار بروید. دارای بافت و ظاهری برجسته بوده و از ویژگی های بصری جدابی برخوردارند. بهتر است همانند کارت های ویزیت سوسماری به سراغ طرح هایی بروید که دارای زمینه ی روشن هستند چرا که در این صورت بافت خاص این کارت ها بیشتر به چشم می آیند. از جمله معایب آن ها می توان به پایین بودن مقاومت شان در برابر عوامل مختلف نام برد. در این خصوص و برای حل این مشکل دیگر نمی توان از لایه های پوششی استفاده نمود. پس در هنگام انتخاب این نوع به این ویژگی آن ها توجه داشته باشید. برای چاپ می توان از انواع کتان کلهر، کتان آلمان و یا کتان امباس استفاده نمود که تفاوت آن ها در قیمت وضخامت و بافت آن ها می باشد.

کارت ویزیت های طلاکوب

حالا می خواهیم به سراغ دسته ای از کارت های ویزیت خاص و لاکچری برویم. این دسته طرفداران خاصی در بین مشاغلی مانند طلافروشی ها داشته و صاحبان کسب و کارها در صورت تمایل برای ارائه ی کارت های ویزیت بسیار چشم گیر از این دسته استفاده می نمایند. بر خلاف سایر نمونه های سوسماری و کتان، در طراحی آن ها بهتر است از زمینه های تیره استفاده نمایید تا بعد از به کار گیری تکنیک طلاکوبی، جلوه ی خاصی به کارت های ویزیت شما بخشیده شود. با توجه به موارد نام برده شده، نسبت به سایر کارت ها دارای قیمت بیشتری می باشند.

کارت ویزیت های مغز رنگی

ضخامت کارت های ویزیت مغز رنگی چندین برابر نمون های معمولی است. ( به اندازه ی ضخامت 4 الی 5 عدد کارت ویزیت) علت زیاد بودن این ضخامت، استفاده از چند لایه ی مختلف برای تهیه کردن آن هاست. پشت و روی این نوع بر روی کاغذ گلاسه چاپ شده و در مابین این دو لایه، لایه ای متشکل از مقوا های رنگی فشرده شده قرار دارد. اگر بخواهیم میزان مقاومت کارت های ویزیت مختلف را طبقه بندی نماییم، این دسته در صدر این رده بندی قرار دارند.

سفارش چاپ کارت ویزیت

63  97  25  32  –  044

چاپ کارت ویزیت ارومیه

بر روی کارت های ویزیت بایستی موارد زیر رعایت شود :

لوگو : قبل از هر اقدامی بایستی از طراحی لوگو اطمینان حاصل نمایید. لوگو مهم ترین بخش از یک کسب و کار به شمار می آید زیرا نمایانگر شعار کسب و کار و حوزه فعالیت می باشد. لوگو بایستی در قسمت مناسبی از کارت های ویزیت قرار بگیرد تا به آسانی قابل رویت باشد.

نام و عنوان کارت ویزیت : عنوان کارت های ویزیت بایستی مختصر و مفید باشند. در این کارت بایستی از نوشتن جملات طولانی خودداری کرد زیرا این کارت فقط برای معرفی شخص یا شرکت می باشد.

اطلاعات تماس : یکی از قسمت های بسیار مهم در هر کارت ویزیتی، اطلاعات تماس می باشد. که در این قسمت بایستی آدرس، شماره تماس، آدرس وب سایت و آدرس شبکه های اجتماعی قرار گیرد.

فضاهای خالی :کارت های ویزیت بایستی از فضاهای خالی نیز برخوردار باشند. کارت ویزیتی که پر از نوشته های مختلف است و هیچ فضای خالی در آن وجود دارد، به هیچ عنوان خوشایند نخواهد بود. با ایجاد فضای خالی این امکان را برای مخاطب فراهم خواهید آورد تا امکان دیدن پس زمینه را داشته باشد.

چاپ کارت ویزیت در ارومیه

ما در مرکز چاپ انصار ابتدا جزئیات سفارش شما را بررسی نموده و با توجه به آن ها روش چاپ مناسب با سفارش شما را انتخاب می نماییم. روش های کلی چاپ عبارتند از روش چاپ دیجیتال و روش چاپ افست.

در روش چاپ دیجیتال سفارشاتی با تعداد پایین تر به چاپ رسیده و مدت زمان لازم برای چاپ بسیار کم است. اما برای سفارشاتی با تعداد بالاتر ( مثلا بیشتر از 1000 عدد) روش انتخابی، چاپ افست خواهد بود. اگر در طراحی کارت ویزیت خود قصد دارید که از تکنیک های خاصی مانند طلاکوبی استفاده نمایید، باید بدانید که چاپ آن ها تنها به روش دیجیتالی ممکن است.

قیمت چاپ کارت ویزیت دیجیتال

چاپ کارت ویزیت ارومیه

با توجه به نوسانات بازار پیشنهاد میکنیم برای استعلام قیمت چاپ کارت ویزیت با چاپ انصار تماس بگیرید . با توجه به نوع انتخاب کارت ویزیت شما قیمت چاپ برای شما بیان خواهد شد . چاپ کارت ویزیت دیجیتال این امکان را فراهم می آورد تا عمل چاپ به بهترین حالت ممکن انجام شود و از این طریق بتوان از کارت ویزیتی باکیفیتی بالا بهره مند شد. تهیه کارت ویزیت برای تمام کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کارت ویزیت را می توان به صورت اختصاص طراحی کرد یا اینکه از مدل های آماده بهره مند گردید .

چاپ دیجیتال کارت ویزیت این امکان را برای تمام افراد فراهم آورده است تا بتوانند از کارت هایی با تنوع بسیار بالا بهره مند شوند. رنگ کارت های ویزیت بایستی با رنگ سازمانی از هماهنگی برخوردار باشد. چاپ کارت ویزیت دیجیتال این امکان را فراهم می آورد تا کارت های ویزیت در کوتاه ترین زمان ممکن چاپ شوند و بتوان از آن ها استفاده کرد. چاپ کارت ویزیت دیجیتال در ابعاد مختلف و باکیفیت های متفاوتی امکان پذیر می باشد.

چاپ کارت ویزیت دیجیتال در انواع مختلفی امکان پذیر می باشد که از جمله آن ها می توان به کارت ویزیت لمینت مات، کارت ویزیت لمینت براق، کارت ویزیت کتان اشاره نمود. هریک از کارت های ویزیت ذکر شده از کیفیت خاصی برخوردار هستند و از نظر ظاهری نیز دارای تفاوت می باشند. به طور مثال می توان اشاره نمود که لمینت مات و براق نوعی پوشش پلاستیکی می باشند که بعد از چاپ کارت ویزیت بر روی آن پرس می شوند و موجب شیک تر شدن کارت ها خواهند گردید.

کارت های لمینیت مات و براق دارای ضخامت بیشتری نسبت به کارت های دیگر هستند و به همین جهت از دوام بالاتری برخوردار می باشند. کارت ویزیت کتان نیز کاغذی است که دارای بافت ظریف و ریزی می باشد و به همین جهت از ظاهری متفاوت و منحصر به فرد برخوردار می باشد. این مدل از کارت در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

نکات مهم  در خصوص چاپ کارت ویزیت در ارومیه

  1. تمامی کارت های ویزیت تهیه و چاپ شده در مرکز چاپ انصار از سوی تیم ما تضمین شده و با بالاترین کیفیت ممکن به دست مشتریان عزیز می رسد. ما از بهترین مواد اولیه برای تهیه ی محصولات چاپی خود استفاده می نماییم.
  2. ما همیشه در تلاش بوده ایم که در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش های مشتریان را تهیه و به آن ها تحویل دهیم. مدت زمان لازم برای چاپ بستگی به جزئیات سفارش شما دارد، ولی در حالت کلی مدت زمان تحویل سفارشات 1 الی 3 روز می باشد.
  3. ما این امکان را برای شما فراهم نموده ایم که تمامی طرح های ارسالی از جانب شما را چاپ نموده و یا بنا به درخواست شما طرح اختصاصی ای را نیز برای کسب و کار شما طراحی نماییم. هزینه ی مرتبط با این طراحی، جدا از هزینه ی سفارشات می باشد.
  4. شما می توانید سفارشات خود را از طریق سایت ما به صورت آنلاین ثبت نموده و یا از طریق تماس با سایر راه های ارتباطی از مشاوره و راهنمایی های تیم متخصص چاپ انصار بهره ببرید.

سفارش چاپ کارت ویزیت

63  97  25  32  –  044

چاپ کارت ویزیت ارومیه چاپ کارت ویزیت ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *