چاپ کارت ویزیت در ارومیه

کارت ویزیت یکی از کارآمدترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد که با استفاده از آن می توان کسب و کار، تخصص و هویت سازمانی را معرفی کرد. چاپ کارت ویزیت خوب موجب گسترش نام تجاری شرکت ها و افراد می گردد. با استفاده از این کارت می توان به آسانی تمامی راه های ارتباطی را در اختیار مشتریان قرار داد. به سبب اهمیتی که این کارت از آن برخوردار می باشد، طراحی حرفه ای و شکیل آن در اولویت قرار خواهد گرفت. همچنین می توان اشاره نمود که جنس کارت نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود. تنوع در جنس و طراحی کارت ویزیت سبب شده تا این محصول با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه گردد . طراحی و چاپ کارت ویزیت در ارومیه توسط کانون تبلیغاتی چاپ انصار ارومیه برای سفارش تماس بگیرید .

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در طراحی کارت ویزیت طراح بایستی با خلاقیت خود و همچنین ذوق هنری توانایی معرفی کسب و کار را داشته باشد. به طور مثال در صورتی که کارت ویزیت در رابطه با کامپیوتر و خدمات آن می باشد، می تواند با قرار یک کامپیوتر و تمامی وسایل جانبی آن در کارت به آسانی حوزه فعالیت را معرفی نمود .

سفارش چاپ کارت ویزیت

63  97  25  32  –  044

چاپ کارت ویزیت ارومیه

بر روی کارت های ویزیت بایستی موارد زیر رعایت شود :

لوگو : قبل از هر اقدامی بایستی از طراحی لوگو اطمینان حاصل نمایید. لوگو مهم ترین بخش از یک کسب و کار به شمار می آید زیرا نمایانگر شعار کسب و کار و حوزه فعالیت می باشد. لوگو بایستی در قسمت مناسبی از کارت های ویزیت قرار بگیرد تا به آسانی قابل رویت باشد.

نام و عنوان کارت ویزیت : عنوان کارت های ویزیت بایستی مختصر و مفید باشند. در این کارت بایستی از نوشتن جملات طولانی خودداری کرد زیرا این کارت فقط برای معرفی شخص یا شرکت می باشد.

اطلاعات تماس : یکی از قسمت های بسیار مهم در هر کارت ویزیتی، اطلاعات تماس می باشد. که در این قسمت بایستی آدرس، شماره تماس، آدرس وب سایت و آدرس شبکه های اجتماعی قرار گیرد.

فضاهای خالی :کارت های ویزیت بایستی از فضاهای خالی نیز برخوردار باشند. کارت ویزیتی که پر از نوشته های مختلف است و هیچ فضای خالی در آن وجود دارد، به هیچ عنوان خوشایند نخواهد بود. با ایجاد فضای خالی این امکان را برای مخاطب فراهم خواهید آورد تا امکان دیدن پس زمینه را داشته باشد.

قیمت چاپ کارت ویزیت دیجیتال

چاپ کارت ویزیت ارومیه

با توجه به نوسانات بازار پیشنهاد میکنیم برای استعلام قیمت چاپ کارت ویزیت با چاپ انصار تماس بگیرید . با توجه به نوع انتخاب کارت ویزیت شما قیمت چاپ برای شما بیان خواهد شد . چاپ کارت ویزیت دیجیتال این امکان را فراهم می آورد تا عمل چاپ به بهترین حالت ممکن انجام شود و از این طریق بتوان از کارت ویزیتی باکیفیتی بالا بهره مند شد. تهیه کارت ویزیت برای تمام کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کارت ویزیت را می توان به صورت اختصاص طراحی کرد یا اینکه از مدل های آماده بهره مند گردید .

چاپ دیجیتال کارت ویزیت این امکان را برای تمام افراد فراهم آورده است تا بتوانند از کارت هایی با تنوع بسیار بالا بهره مند شوند. رنگ کارت های ویزیت بایستی با رنگ سازمانی از هماهنگی برخوردار باشد. چاپ کارت ویزیت دیجیتال این امکان را فراهم می آورد تا کارت های ویزیت در کوتاه ترین زمان ممکن چاپ شوند و بتوان از آن ها استفاده کرد. چاپ کارت ویزیت دیجیتال در ابعاد مختلف و باکیفیت های متفاوتی امکان پذیر می باشد.

چاپ کارت ویزیت دیجیتال در انواع مختلفی امکان پذیر می باشد که از جمله آن ها می توان به کارت ویزیت لمینت مات، کارت ویزیت لمینت براق، کارت ویزیت کتان اشاره نمود. هریک از کارت های ویزیت ذکر شده از کیفیت خاصی برخوردار هستند و از نظر ظاهری نیز دارای تفاوت می باشند. به طور مثال می توان اشاره نمود که لمینت مات و براق نوعی پوشش پلاستیکی می باشند که بعد از چاپ کارت ویزیت بر روی آن پرس می شوند و موجب شیک تر شدن کارت ها خواهند گردید.

کارت های لمینیت مات و براق دارای ضخامت بیشتری نسبت به کارت های دیگر هستند و به همین جهت از دوام بالاتری برخوردار می باشند. کارت ویزیت کتان نیز کاغذی است که دارای بافت ظریف و ریزی می باشد و به همین جهت از ظاهری متفاوت و منحصر به فرد برخوردار می باشد. این مدل از کارت در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

سفارش چاپ کارت ویزیت

63  97  25  32  –  044

چاپ کارت ویزیت ارومیه چاپ کارت ویزیت ارومیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *