چاپ تیشرت در ارومیه – چاپ عکس روی تیشرت

چاپ تیشرت در ارومیه از جمله اقداماتی به شمار می آید که در سال های اخیر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. چاپ بر روی تیشرت با جنس های مختلفی امکان پذیر می باشد و از همین جهت تمام افراد می توانند با توجه به نیاز و سلیقه از آن استفاده نمایند. به منظور چاپ تیشرت می توان از هر طرح و رنگی که مورد نیاز است، بهره مند شد. چاپ تیشرت با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته ای انجام می شود و از همین جهت از کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار می باشد. چاپ بر روی تیشرت از جمله روش های تبلیغاتی نیز محسوب می شود که دارای بازخورد مطلوبی می باشد. این روش چاپی با هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای انجام می شود و از همین جهت می توان عمل چاپ را در تعداد بالا نیز انجام داد .

سفارش چاپ روی تیشرت

044-32-25-97-63

چاپ روی تیشرت تمام پنبه

یکی از مدل تیشرت هایی که از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد، تیشرت تمام پنبه خواهد بود. جنس این مدل از تیشرت بسیار خاص و منحصر به فرد است و از همین جهت در زمان طولانی می توان آن را مورد استفاده قرار داد. تیشرت پنبه ای دارای بافت پنبه ای 100 درصد می باشد و از همین جهت در صورت استفاده طولانی مدت بو نخواهد گرفت. این مدل از تیشرت به واسطه بافت منحصر به فردی که داراست، عمل چاپ را به بهترین حالت ممکن نمایش خواهد داد. استفاده از این تیشرت پنبه ای این امکان را فراهم می آورد تا بتوان عمل چاپ را بدون محدودیت رنگی به نحو مطلوبی انجام داد. برای افزایش ماندگاری و دوام تیشرت پنبه ای بهترین راه حل آن است که این تیشرت را با آب گرم شستشو داد. چاپ تیشرت، بر روی تیشرت پنبه ی در اندازه های مختلفی نیز امکان پذیر خواهد بود .

چاپ روی تیشرت

چاپ تیشرت یکی از بهترین راه حل های موجود به منظور انجام تبلیغات می باشد که بسیاری از شرکت های بزرگ از آن استفاده می نمایند. چاپ تیشرت در انواع طرح ها و رنگ های مختلف انجام می پذیرد و تمام افراد و شرکت های می توانند با توجه به نیاز و سلیقه اقدام به تهیه آن نمایند. چاپ بر روی تیشرت نه تنها برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه بسیاری از کارخانه های تولید کننده پوشاک نیز به منظور چاپ طرح های متنوع از آن بهره مند می شوند.

نکاتی برای چاپ تیشرت

به منظور چاپ تیشرت بایستی به نکات متعددی توجه نمود تا بتوان به نتیجه دلخواه دسترسی یافت. از جمله این نکات عبارتند از:

  1. طراحی یک طرح مفهومی

طرحی بر روی تیشرت قرار می گیرد، بایستی مفهومی باشد تا مصرف کنندگان از آن راضی باشند و بتوانند از آن استفاده نمایند. همچنین بایستی اشاره نمود که طرح قرار گرفته بر روی تیشرت در ایران بایستی متناسب با شئونات اسلامی نیز باشد.

  1. تجسم طرح قرار گرفته بر روی تیشرت

با استفاده از نرم افزارهای مختلفی می توان به آسانی طرحی که طراحی شده است را بر روی تیشرت مجسم نمود. با انجام این عمل می توان پیش فرضی از چاپ بر روی تیشرت را در اختیار داشت.

چاپ عکس روی تیشرت در ارومیه

  1. طراحی ساده

به منظور طراحی بر روی تیشرت بایستی از طرح های ساده بهره مند شد. طرح های کلاسیک و ساده در هر زمان و مکانی مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند.

  1. توجه به بازار مصرف کننده

قبل از اقدام به چاپ و طراحی بر روی تیشرت بایستی بازار هدف را مشخص نماییم. این بدان معنی است که تیشرت چاپ شده برای چه افرادی در چه رده سنی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

چاپ تیشرت در ارومیه

  1. انتخاب رنگ مناسب

رنگ تیشرت در طراحی نقش به سزای به همراه خواهد داشت و به همین جهت بایستی به آن توجه ویژه ای شود.

  1. انتخاب چاپ مناسب

پس از انجام طراحی و انتخاب رنگ تیشرت بایستی از روشی مناسب به منظور چاپ بهره مند گردید  تا بتوان به نتیجه ایی مطلوب دست یافت.

چاپ تیشرت در ارومیه

چاپ تیشرت با روش های بسیار مختلفی امکان پذیر شده است تا از این طریق بتوان محصول باکیفیتی را طراحی و چاپ نمود. هریک از روش های که به منظور چاپ تیشرت مورد استفاده قرار می گیرند، از مزیت ها و معایبی برخوردار هستند. از جمله این روش ها می توان به چاپ SCREEN، چاپ به صورت مستقیم، چاپ تی شرت حرارتی و چاپ سابلیمیشن اشاره نمود. هریک از این روش ها به گونه خاصی انجام می پذیرند. انتخاب روش مناسب جهت چاپ بر روی تیشرت بایستی مطابق با نیاز و همچنین تعداد چاپ باشد. چاپ تیشرت این امکان را برای همگان فراهم آورده است تا بتوانند با توجه به سلیقه خود طرح مورد نظرشان را بر روی تیشرت چاپ نمایند. همچنین می توان اشاره نمود که از روش چاپ روی تیشرت به منظور انجام تبلیغات نیز بهره گرفته می شود و مورد توجه بسیاری از شرکت های بزرگ است.

چاپ تیشرت با چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن از روش های رایج به منظور چاپ تیشرت می باشد که مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. این روش با استفاده از عمل تصعید انجام می پذیرد و به گونه ای انجام می شود که یک جوهر مخصوص وجود داشته باشد که زمانی که حرارت اعمال می شود، جوهر را به گاز تبدیل نماید. گرما ایجاد شده منافذ پلی استر را از هم باز کرده و امکان جا به چایی جوهر بر روی تیشرت فراهم آورده می شود. از این روش چاپی می توان به منظور چاپ بر روی اجسام مختلف به غیر پارچه و تیشرت نیز بهره مند گردید. استفاده از چاپ سابلیمیشن به منظور چاپ بر روی تیشرت از محبوبیت قابل توجهی همراه می باشد. این روش چاپی به منظور چاپ به بازه زمانی کوتاهی نیاز دارد و می توان اشاره نمود که این عمل چاپ باکیفیت بسیار بالایی انجام می شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *