چاپ نایلون در ارومیه

چاپ نایلون یکی از روش های مرسوم به منظور انجام تبلیغات می باشد که فروشگاه های متعددی از آن استفاده می نمایند. چاپ نایلون با دو روش مختلف انجام می پذیرد، روش اول چاپ سیلک و روش دوم چاپ افست می باشد. هریک از روش های اشاره شده از مزیت ها و معایبی برخوردار هستند و با توجه به نیاز مشتری بایستی یکی از آن ها را برگزید. به طور مثال بایستی اشاره نمود که چاپ نایلون با استفاده از چاپ افست این امکان را فراهم می آورد تا بتوان چاپ را بر روی تعداد زیادی نایلون و در بازه زمانی بسیار کوتاهی انجام داد. همچنین یکی از مهم ترین مزیت های چاپ سیلک نیز آن است که با هزینه کمتری امکان پذیر می باشد . اگر شما در ارومیه هستید و می خواهید بروی نایلون تبلیغات خود را چاپ کنید حتما با چاپ انصار ارومیه تماس حاصل فرمایید .

سفارش چاپ نایلون

044-32-25-97-63

چاپ روی نایلون

چاپ نایلون با چاپ افست

چاپ افست روی نایلون این امکان را فراهم می آورد تا این امکان فراهم شود تا تمامی فروشگاه ها و حتی بر روی مواد غذایی و سایر محصولات دیگر بتوان چاپی باکیفیت بالا را انجام داد. با چاپ افست می توان اطلاعات مختلفی همچون نام تجاری شرکت، ترکیبات محصول، نحوه بهره گیری از محصول، آدرس و شماره تلفن را درج نمود. به منظور چاپ افست بر روی نایلون می توان از کیسه های پلی اتیلن استفاده کرد زیرا کیسه ها از قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار هستند.

نکته قابل ملاحظه در رابطه با طراحی و چاپ نایلون آن است که با انجام این روش تبلیغاتی می توان موجب افزایش رضایتمندی مشتریان نیز گردد. با استفاده از روش می توان نایلون ها را در تیراژهای بسیار بالا چاپ نمود و به منظور چاپ از رنگ های مختلفی نیز بهره مند گردید. استفاده از این روش سبب می گردد تا برجستگی یا فرورفتگی بر روی نایلون ایجاد نشود و به همین جهت بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

چاپ سیلک روی نایلون یکی از بهترین روش های تبلیغاتی به شمار می آید و از این طریق می توان موجب معرفی کسب و کار گردید. چاپ سیلک روی نایلون از هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد و به همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. چاپ سیلک روشی به منظور چاپ تصویر یا نوشته می باشد.

در این روش از پارچه یا توری با سوراخ های بسیار ریز بهره گرفته می شود. توری درون قابی ثابت می شود و تصویر یا نوشته مورد نظر بر روی توری نقش داده می شود. پس از آن بخش های از تصویر که نباید رنگ زده شود با استفاده از ماده ای مسدود کننده، همچون موم پوشانده می شود. سپس مرکب چاپ را با فشار کاردک به نایلون مورد نظر منتقل می نمایند. توری مورد استفاده در این روش چاپی را شابلون یا کلیشه می نامند.

چاپ روی نایلون

چاپ سیلک روی نایلون

چاپ سیلک روی نایلون به صورت دستی می باشد و به همین جهت در تعداد و حجم کمتری به نسبت سایر چاپ ها صورت خواهد گرفت. به طور کلی می توان اشاره نمود که در این روش امکان چاپ بر روی 1000 عدد نایلون یا حداقل 30 کیلوگرم خواهد بود. زمان مورد نیاز به منظور چاپ بر روی نایلون با توجه به حجم سفارش بین 3 تا 7 روز می باشد. در این روش می توان چاپ نایلون را به صورت یک رو یک رنگ تا دو رو شش رنگ انجام داد. بایستی به این نکته بسیار مهم اشاره نمود که با توجه به تعداد رنگ انتخابی به منظور چاپ قیمت های متفاوتی در نظر گرفته شده است. این روش چاپی سبب می گردد تا تصاویر باکیفیت بسیار بهتری چاپ شوند و از همین جهت در میان مصرف کنندگان از محبوبیت قابل ملاحظه ای برخوردار خواهد بود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *