قیمت ساخت مهر برجسته در ارومیه

مهر برجسته در ارومیه یکی از کاربردی ترین مدل از مهرهای موجود می باشد که با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای در دسترس قرار گرفته است. ساخت مهر برجسته در ارومیه یکی از مدل مهرهای است که بدون رنگ می باشد و اثر آن به صورت فرورفتگی و برجستگی پدیدار می شود. جنس این مدل از مهرها از چدن است زیرا چدن از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد. مهر برجسته در ارومیه به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد. اولی برای ایجاد طرح روی لاک و دومی برای ایجاد فرورفتگی و برجستگی .

سفارش مهر برجسته

044-32-25-97-63

هریک از موارد ذکر شده بر اهمیت استفاده از این مدل از مهر به میزان قابل ملاحظه ای افزوده است. استفاده از مهر برجسته برای تمام شرکت ها و سازمان های مختلف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بهره گیری از این مدل از مهر این امکان را فراهم می آورد تا بتوان از کپی برداری و جعل اسناد مختلف جلوگیری به عمل آورد. مهر برجسته از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به همین جهت قابل جعل نخواهد بود.

طراحی مهر برجسته در ارومیه

به منظور نمایان شدن مهر برجسته می توان از برچسب های مخصوص با رنگ های دلخواه بهره مند گردید که قبل از استفاده از مهر بر روی کاغذ قرار می گیرند و مهر بر روی آن ها زده خواهد شد. استفاده از این برچسب ها موجب زیبایی مهر نیز می گردد. این مدل از مهر مناسب برای اسناد رسمی، برگه قرار داد و برگه گارانتی می باشد. طراحی مهر برجسته در ارومیه توسط افراد باتجربه در این زمینه انجام می پذیرد. به واسطه مهارتی که این افراد دارا هستند، می توان لوگو و هر گونه اطلاعات دیگری که مورد نیاز است را به آسانی بر روی مهر ثبت نمود. طراحی این مدل از مهر بایستی با دقت بالایی صورت پذیرد زیرا مهر برجسته از ارزش بالاتری نسبت به سایر مدل مهرهای موجود برخوردار می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *