طراحی چاپ تقویم دیواری و رومیزی 98 در ارومیه

چاپ تقویم رومیزی از جمله روش های تبلیغاتی بسیار مرسوم می باشد که بسیاری از شرکت ها و سازمان ها به منظور انجام آن اقدام نموده اند. استفاده از این تقویم یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی محسوب می شود زیرا از محصول در مکان های متعددی همچون محل کار و منازل مسکونی بهره گرفته می شود. تقویم رومیزی در مدل های مختلفی طراحی می شود که از جمله آن ها می توان به تقویم های رومیزی اداری و فانتری اشاره نمود.

هریک از مدل های ذکر شده در اندازه ها و رنگ های متنوعی نیز قابل چپا می باشند و به همین جهت به نحو مطلوبی پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان هستند. تقویم رومیزی اداری معمولا از یک قسمت برای یادداشت نیز برخوردار است تا امکان یادداشت در تاریخ های مختلف را برای افراد فراهم آورد. یکی از امکاناتی که چاپ تقویم رومیزی در اختیار شرکت ها قرار می دهد، آن است که می توانند از تصاویر محصولات و خدمات خود در این تقویم ها استفاده نمایند .

سفارش چاپ تقویم

044-32-25-97-63

نکات مورد توجه برای چاپ تقویم رومیزی

به منظور چاپ تقویم رومیزی بایستی نکات مختلفی را مورد توجه قرار داد تا بتوان با چاپ این محصول به نتیجه دلخواه دسترسی یافت. از جمله این نکات می توان به طراحی هدفمند و هماهنگ، استفاده از تصاویر باکیفیت، تنظیم مانیتور، توجه به نحوه استفاده از تقویم و مخاطبین هدف اشاره نمود. توجه به هریم از نکات ذکر شده این امکان را فراهم می آورد تا تقویم طراحی و چاپ شده از ظاهری مناسب و کاربری ایده آلی برخوردار باشد. یکی از نکات دیگر به منظور چاپ تقویم رومیزی آن است که از کاغذ و مقوای بسیار مقوای باید برای آن بهره گرفته شود که زیرا از این محصول به صورت مداوم بهره گرفته می شود. کاغذ و مقوا باید به گونه ای باشند که در زمان کوتاه پاره نشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *